Žmogaus dienotvarkė ir geros pagalvės svarba

Tai istorija, savotiškas palyginimas, kiek daug gali reikšti naujos pagalvės pasirinkimas ir kaip miegas lemia nusiteikimą dirbti.

Su sena pagalve

pagalvesŽmogus neturi laiko paieškoti naujos pagalvės. Jis žino, kad vertėtų pasikeisti patalynę, bet vis reikia bėgti, skubėti, imtis užkrautų darbų. Nelieka kada rūpintis patalyne.

Vienuolikta vakaro. Einama miegoti. Pusė dvylikos. Būtų gerai užmigti. Dvylika. Pusvalandis po vidurnakčio. Šimtasis žiovulys nereiškia, kad jau pavyks užsnūsti. Pusę trijų nakties pabundama. Suvokiama, jog pavyko kokį pusvalandį pamiegoti. Užmiegama dar kartą. Ir jau nuskamba žadintuvas. Reikia keltis.

Darbo diena įtempta. Tenka spręsti uždavinius vieną po kito. Biuras ūžia nuo klausimų, atsakymų ir bandymų viską sustyguoti.

Vėl vakaras. Pusė vienuolikos. Einama miegoti. Dvylikta. Bluostas dar nesudėtas. Pirma. Nieko gero. Hm, pagalvė kažkaip nemaloniai kvepia. Tiksliau, smirdi.

Vėl darbo diena. Ne tokia įtempta, bet užduočių netrūksta. Žiovulys – nuolatinis palydovas. Svarbiausia – prisimenama, kad laikas ieškoti naujos pagalvės.

Su nauja pagalve

Žmogus nusprendžia, kad reikia kažką keisti. Miegamasis – lyg ir normalus kambarys. Stogas nekiauras, sienos neapsilaupiusios, grindys nesupuvusios. Net ir drabužių spinta tvarkinga. Vieni pasakytų, kad miegamasis neprastas, kiti teigtų, jog jis puikus. Bet vis tiek nesiseka užmigti.

Naujos pagalvės parduotuvėse – ne dėl grožio. Jos ten todėl, kad pirkėjai galėtų išsirinkti. O išsirinkę – patogiai miegoti. Todėl šio straipsnio personažas tokią ir pats įsigyja. Įveikia nemigą ir žiovulį.

Patalynės pasirinkimas – ypač platus

Reikšmingas aspektas – gausus pasirinkimas. Pirkėjas parduotuvėje randa daug prekių ir renkasi ne iš dviejų ar trijų. Pirkimą lemia įvairūs kriterijai. Pagalvių tipai – skirtingi. Kainos – irgi skirtingos. Net ir parduotuvės skirtingos…

Kai patalynės asortimentas labai platus, tai gali būti sunkoka nuspręsti. Tačiau yra konsultantai. Perkate pagalvę ar visą patalynę internetu? Čia irgi prekyba vyksta stengiantis informuoti, pateikti aktualią informaciją. O ir kontaktai nurodomi, kad interesantai turėtų kaip pasitikslinti dėl rūpimų prekių.

Apskritai šnekant, patalų svarba nemaža. Tai iliustruoja mūsų istorija apie seną ir naują pagalvę – apie dvi skirtybes, susijusias su žvalumu ir produktyvumu.

 

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *