Vyriški laikrodžiai

Niekam nėra paslaptis, jog moterys puoštis mėgsta daug labiau nei vyrai. Tačiau nors pastarieji ir puošiasi nedaug, tačiau vistiek tai daro. Jei tarp merginų populiariausi papuošalai yra auskarai ar įvairūs vėriniai, tai vaikinai dažniausiai nešioja grandinėles ar kitus aksesuarus. Tačiau yra vienas stiliaus atributas, kuriuo puošiasi tiek vyrai, tiek ir moterys, tai yra laikrodis. Galbūt ir galima teigti, jog vyrai nešioja laikrodžius dažniau, tačiau labai didelio skirtumo nėra, nes gana dažnai su laikrodžiu ant riešo galima išvysti ir dailiosios lyties atstoves. Tačiau kalba dabar eina apie vyriškus laikrodžius, tad apie juos trumpai ir pakalbėkime. Visų pirma, laikrodis nėra tiesiog priemonė, skirta rodyti laikui, šiomis dienomis dažnas nešioja laikrodį dėl to, jog tai yra madinga. Jei moterys konkuruoja viena su kita, kuri pasipuoš gražesne suknele ar stilingesniu kaklo vėriniu, tai vyrams panašiai yra ir su laikrodžiais, nes nešioti prašmatnų, garsios firmos, daug kainuojantį laikrodį yra garbės reikalas. Dar praėjusiame amžiuje apie vyro finansinę padėtį bei statusą visuomenėje žmonės spręsdavo iš to, kokį laikrodį jis nešioja.

Šiais laikais taip niekas galbūt ir nebekalba, tačiau šis požiūris vis dar gyvuoja. Jei kalbėti apie pačius laikrodžius, tai būtų galima išskirti keletą jų tipų. Populiariausi, žinoma, yra mechaniniai laikrodžiai. Visiems puikiai žinomi šveicariški laikrodžiai jau ištisus dešimtmečius yra be galo vertinami visame pasaulyje, tad nešioti ne vieno mėnesio, o neretai net ir metų atlyginimo vertą laikrodį vyrams yra labai garbinga. Be mechaninių laikrodžių, taip pat yra ir elektroninių, tačiau jie dar nėra tokie populiarūs nors laikui bėgant jų paklausa vis kyla. Tačiau tokie laikrodžiai labiau mėgstami yra jaunimo, nes nešiojant tokį laikrodį sukurti savitą stilių yra daug sunkiau, todėl tie vyrai, kuriems svarbu yra atrodyti stilingai, dažniau renkasi mechaninius laikrodžius.
Taigi, jei moterys puošiasi auskarais, vėriniais bei kitokiais papuošalais, tai vyrams geriausi papuošalai yra laikrodžiai. Neretai jie ir būna nešiojami ne dėl to, jog nuolatos žinotumėme kiek yra valandų, tačiau dėl to, jog laikrodžiai yra kuo puikiausia stiliaus detalė, kuri tinka kiekvienam vyrui.

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *