Virtualios valiutos – planuojantiems investuoti

Kriptovaliutų rinka šiandien yra didžiulė – skaičiuojama gerokai daugiau nei keli tūkstančiai skirtingų kriptovaliutų. Tai rodo, kad daugybė kūrėjų bando savo laimę kurdami naujas kriptovaliutas. Tačiau nereiškia pamiršti, kad tikrai ne kiekviena virtuali valiuta reikšmingai skiriasi savo funkcionalumu ir programiniu kodu. Didelė dalis valiutų yra kopijos tų, kurios yra labai gerai žinomos visame pasaulyje ir gerai vertinamos kriptovaliutų rinkos dalyvių. Tai reiškia, kad renkantis kriptovaliutas, į kurias būtų verta investuoti, visuomet reikia labai didelį dėmesį skirti virtualios valiutos kūrėjų vertinimui, numatytai vizijai, jos įgyvendinimo etapams, iki tol pasiektiems rezultatams, patikimumui, šios rinkos ekspertų pateikiamoms įžvalgoms, kainos pokyčių istorijai ir kt. Trumpiau tariant, yra labai daug skirtingų veiksnių, kurie turėtų nulemti jūsų sprendimą.

Būtina suprasti, kad jei jūs investuosite į kriptovaliutas, už savo investuotus pinigus atsakysite patys. Tai reiškia, kad šiuo atveju jokios valstybinės institucijos neturės jokios galios įsikišti ir sumažinti jūsų patirtus nuostolius. Lietuvos banko pozicija virtualių valiutų atžvilgiu yra labai aiški – https://www.kreditus.lt/straipsniai/68-lietuvos-banko-pozicija-del-virtualiu-valiutu. Todėl jokiu būdu nereikėtų pernelyg susižavėti kriptovaliutų rinka ir manyti, kad dalyvaudami joje jūs galite akimirksniu tapti turtingais. Žinoma, sėkmės istorijų iš pirmo žvilgsnio yra daugybė, tačiau taip pat turėtumėte atminti, kad ir investavusių į kriptovaliutas yra begalė. Todėl akivaizdu, kad pasisekė tikrai ne kiekvienam – ypač atsižvelgiant į tai, kaip „susitraukė“ šiandieninė valiutų rinka ir kaip krito kriptovaliutų kainos.

Taigi, jei jūs vis dar nepakeitėte savo nuomonės ir norėtumėte išbandyti savo jėgas virtualių valiutų rinkoje, investuodami į tas, kurios jūsų manymu galėtų tapti pelningomis, pirmiausia pradėkite ne nuo praktinių veiksmų, o nuo šios rinkos analizavimo. Tai nėra tas pats, kas investuoti į akcijas ir kitus visame pasaulyje populiarus investicinius instrumentus. Todėl jei norite sumažinti riziką ir priimti konkrečiais skaičiais ir labai aiškiu vertinimu paremtus sprendimus, turėtumėte neskubėti ir išsiaiškinti kuo daugiau aktualios informacijos. Tai reiškia, kad visų pirma jūs turite suprasti, kas yra virtuali valiuta, kaip ji veikia ir į kokias valiutas būtų optimaliausia investuoti.

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *