Vestuvių automobiliai turi savo favoritą

Vestuvių automobilis yra dar vienas, jeigu ne vienas svarbiausių, Jūsų šventės simbolių ir atributų. Visiškai pelnytai “Bentley” karaliauja favoritų sąrašuose. Šis prabangių automobilių gamintojas teikia milžinišką reikšmę smulkmenoms. Per beveik šimtmetį sukaupta patirtis ir britiškas individualizmas užtikrina “Bentley” keleiviams ir vairuotojui visišką komfortą bei aukščiausios prabos prabangą.

Nuo variklio iki elegancijos standarto

Pirmuosius 27 metus „Bentley“ gamino tik automobilių variklius ir važiuokles. „Rolls – Royce” automobilių gamintojai pasirūpino, kad  per kitus – šešiasdešimt – metų „Bentley“ pagamino tik 1000 mašinų. Todėl rankų darbo automobiliai tapo prabangos simboliu, kuriuo iki šiol mėgaujasi karališkoji Britų šeima.

Didysis šuolis gamyboje įvyko 2007 m., kuomet daugiau nei 10 tūkst. „Bentlių“ išriedėjo į gatves. Visgi, ir toliau šie automobiliai traukia susižavėjusių praeivių žvilgsnius.

Per visą įmonės gyvavimo laikotarpį automobiliai buvo laimėję net šešis kartus “Le Mano” lenktynes. Tai vienos ilgiausių lenktynių pasaulyje, kurios trunka net dvidešimt keturias valandas. Šio renginio ištakos siekia XX a. pradžią – pirmojo pasaulinio karo sudrebintą Europą.

Šiuo metu, „Bentley“ neša savo komandai pergales GT3 lenktynėse.

Vestuvių automobiliai

Gera žinia ta, kad Lietuvoje jau galima išsinuomoti tokį lobį. Vestuvių automobilių nuoma suteikia puikią galimybę didžiąją dieną išpildyti savo slapčiausias svajones. Tad jeigu kasdien į darbą ir atgalios „Bentley“ Jums atrodo per daug pretenzinga transporto priemonė – vestuvių dieną šiek tiek pretenzijų niekam nepakenks. Riedėti vienetiniu rankų darbo automobiliu taps dar vienas naujas potyris.

Šalin moralų kuklumą! Juk kiekvienas širdies gilumoje pasvajojame apie princą su princese ir jų prabangią karietą.

Jūs nusipelnėte paties geriausio. Jūs nusipelnėte “Bentley”.

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *