Reikalingas verslo finansavimas – kreipkitės į paskolų brokerį

ID-100213554

 

Jei sukate galvą, kaip atgaivinti nusilpusį verslą, ar sėkmingai toliau konkuruoti rinkoje, reikalingas verslo finansavimas, bet nežinote kur kreiptis ir nuo ko pradėti – kreipkitės į paskolų brokerį. Paskolu brokeris- nepriklausomas tarpininkas tarp finansavimo gavėjo bei jo davėjo, siekiantis kuo geriau užtikrinti savo klientų interesus. Sprendžiant verslo finansavimo galimybes naudotis paskolu brokeriu paslaugomis verta dėl kelių priežasčių.

 

Visų pirma, paskolu brokeriai – finansų bei ekonomikos srities specialistai. Įvertinę jūsų poreikius ir galimybes, bei išanalizavę finansavimo rinkos pasiūlą, jie suras ir pateiks kelis geriausius skirtingų įstaigų pasiūlymus, iš kurių galėsite rinktis. Jei nežinote, kuris – trumpalaikis ar ilgalaikis- verslo finansavimas būtų efektyvesnis, kurį iš būdų – paskolą ar lizingavimą – rinktis, nesijaudinkite: paskolu brokeriai pakonsultuos jus dėl galimų sutarčių ir galimo teigiamo bei neigiamo efekto. Žinodami, kad norint gauti verslo finansavima, reikia  pateikti krūvas dokumentų, pažymų bei išrašų apie vykdomą verslo subjekto veiklą, paskolu brokeriai padės ir šiuo atveju – jie padeda surinkti reikiamus dokumentus bei juos pateikti teismui, taip taupydami jūsų laiką bei kantrybę. O jeigu jūsų įmonėje nėra tinkamos kvalifikacijos darbuotojo, galinčio parengti verslo planą, investicinį projektą ar projektus subsidijai bei paskolai gauti, šie nepriklausomi tarpininkai tą padarys už jus. Privalumas yra akivaizdus ir tada, kai matydamas, jog tikimybė gauti verslo finansavimą iš tuo užsiimančių įstaigų yra maža, paskolu brokeris imasi privačių kreditorių, galinčių jums padėti, paieškos. Be abejo, visa tai jums kainuos, tačiau ne iš kart ( už suteiktas paslaugas pagal susitarimą galite mokėti ir gavę paskolą) ir tikrai prieinamą kainą.

 

Kodėl siūlytina kreiptis į paskolu brokerius tuomet, kai ieškote verslo finansavimo galimybių? Dėl daugybės galimų variantų ir būdų. Jau užsiminta, kad paskolos verslui būna dvejopas – ilgalaikis arba trumpalaikis (skiriasi grąžinimo terminai, palūkanų dydis, bendrosios sąlygos bei tikslai, kurių siekiama), o platus finansavimo būdų spektras (paskola, lizingavimas, subsidijos, investavimas, rizikos fondų finansavimas ir kt.) gali suklaidinti net ir patyrusį verslininką. Paskolu brokeris stengsis padaryti viską, kad jūs būtumėt tinkamai atstovaujamas finansavimo gavimo/ teikimo santykiuose ir gautumėt geriausiai jūsų lūkesčius atitinkančius pasiūlymus.

 

Todėl jei nenorite rizikuoti ir tikitės nuspręsti teisingai – kreipkitės į paskolu brokeri ir pasinaudokite jų siūloma pagalba.

 

 

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *