Vairavimo kursai Vilniuje – kuriuos pasirinkti

Žmonės neretai domisi, kas yra geriau – vairavimo kursai Vilniuje eksternu ar vis dėlto lankantis teorijos paskaitose? Deja, bet į šį klausimą niekas negali pateikti tikslaus atsakymo, kadangi pasirinkimas priklauso tik nuo pačių vairavimo kursų dalyvių. Vieniems nepavyksta tinkamai visą reikiamą medžiagą įsisavinti grupėse, o tuo tarpu kiti kur kas labiau linkę mokytis kartu su kitais kursų dalyviais.

Svarbu suprasti, kad eksternas nuo paskaitų lankymo skiriasi tik teorinės medžiagos įsisavinimo būdais. Pirmu atveju Kelių eismo taisyklių ir įvairių keliuose nutinkančių situacijų sprendimo yra mokomasi savo pačių jėgomis, o antruoju atveju – vairavimo mokyklos patalpose vykstančių paskaitų, kurias veda profesionalūs dėstytojai, metu. Likusi kursų dalis, kuri skirta praktiniam vairavimui, visuomet yra įgyvendinama kartu su vairavimo instruktoriais.

Vairavimo kursai Vilniuje

Tačiau vien todėl, kad yra leidžiama pasirinkti, kokiu būdu mokytis KET, dar nereiškia, jog į šią kursų dalį galima žvelgti pro pirštus. Tiek vienu, tiek ir kitu atveju įsisavinus visas Kelių eismo taisykles, vairavimo mokykloje yra rengiamas pirmasis teorijos egzaminas, sprendžiant elektroninius KET bilietus. Jei egzaminą išlaikote, tuomet galite keliauti į „Regitrą“, kurioje laikytumėte oficialų vairavimo teorijos egzaminą. Išlaikius egzaminą, pusę kelio jau būsite nukeliavę. Tuomet beliks išlaikyti praktinį vairavimo egzaminą.

Tačiau į jį taip pat galėsite keliauti tik tuomet, kai kartu su vairavimo instruktoriais baigsite praktinio vairavimo pamokas. Kiekvienos pamokos metu bus vertinami jūsų pasiekimai, galiausiai suformuojant bendrą praktinio vairavimo įgūdžius atspindintį balą. Žinoma, jei pasibaigus nustatytam akademinių valandų skaičiui matysite, kad nesate visiškai tikri ar galėsite pirmuoju bandymu išlaikyti „Regitroje“ organizuojamą vairavimo egzaminą, tuomet galite pasinaudoti papildomomis vairavimo pamokomis.

Tokiais atvejais tikrai nereikėtų manyti, kad esate prastesni už kitus. Papildomų vairavimo pamokų prireikia labai dažnam būsimam vairuotojui. Tai tik parodo, kad žmogus labai atsakingai žvelgia į vairavimą ir žino, kad kelyje reikia elgtis labai atsargiai ir profesionaliai. Kiekviena papildoma praktinio vairavimo pamoka suteikia vis daugiau naujų žinių ir patirties. Tai reiškia, kad didėja vairuotojo pasitikėjimas savimi ir įgūdžiai, kurių reikia kiekvienam, norinčiam tapti puikiu vairuotoju.

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *