Vaiko kambario įrengimas

Vos tik maža būtybė ateina į šį pasaulį mes priversti galvoti apie begalę dalykų. Vienas iš jų kaip vaiką aprengti, kuo maitinti. Taip pat vienas iš svarbesnių dalykų, tai vaiko kambarys. Jo įrengimui reiktų skirti atitinkamą dėmesį. Visų pirma todėl, kad jame vaikas praleis labai daug laiko. Na mes visi savo namuose butuose praleidžiame daug laiko. Todėl jie turi būti jaukūs, mieli. Mes čia turime pailsėti ir atsipūsti. Vaikų kambariai ne išimtis. Jie turi būti patogūs ir jaukūs.

 Spalvos vaikų kambaryje

Kuomet pradedate įrenginėti vaiko kambarį reikia galvoti apie spalvas. Galima sakyti, kad tai vienas iš svarbiausių dalykų. Visų pirma todėl, kad spalva sukuria nuotaiką. Kiekviena spalva turi savo aprašymą, reikšmę. Todėl pasidomėkite spalvų reikšmėmis. Pavyzdžiui, geltona spalva skatina kūrybiškumą, mėlyna ramybę ir atsipalaidavimą. Vienas iš svarbiausių dalykų, į kurį reikia būtinai atkreipti dėmesį, kad spalvos neturi būti tamsios arba labai ryškios. Tamsios spalvos nuteikia niūriai, pastebimai gali sugadinti nuotaiką. O ei tarp tamsių spalvų reikia gyventi, tai nuotaika gali būti visada slegianti. Vaikams tas labai jaučiama. Ryški spalva ilgainiui gali pradėti erzinti. Galite pasirinkti vieną ar kitą ryškesnę detalę, bet nereikėtų, kas viskas aplinkui būtų ryšku. Vaikų kambaryje yra taip būna pilna ryškių daiktų. Tai žaislai, tekstilės detalės, įvairios dekoracijos ir t.t. Todėl sienų spalva turi būti rami ir pastelinė.

Vaikų kambario baldai

Kai aptarėme spalvas, kurios turėtų vyrauti vaikų kambaryje. Pats laikas pakalbėti apie baldus. Labai puiku, kad pasirinktumėte vaikiškus medinius baldusvaiko kambarys. Kodėl būtinai mediniai baldai? Visų pirma todėl, kad jie natūralūs. Šiuo metu mes visgi pagaliau atsikandome plastmasės ir tai kas nenatūralu. Visi ieškome ekologiškų, natūralių daiktų. Taigi kas gali būti natūraliau už medinius baldus. Tačiau mediniai nelygu mediniams. Jie taip pat turi būti padengti netoksiškomis apsaugomis priemonėmis. Dažnai baldų gamintojai gamina kokybiškus baldus, tačiau juos dažo dažais, kurie nėra ekologiški, skleidžia nuodingas medžiagas. Todėl maži vaikai bus priversti nuolatos būti ten, kur  sklinda nejaučiami nuodingi kvapai. Maži vaikai, taip pat mėgsta kramtyti baldų kampus. Todėl tokių dažų kenksmingumas bus dar didesnis.

Paskutinis atarimas pabaigai –kai įrenginėjate kambarį vaikams, atkreipkite dėmesį ne tik į grožį, bet ir į kokybę. Nes tik kokybiški daiktai saugos jūsų vaiko sveikatą.

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *