Turint šiokių tokių žinių galima ženkliai sutaupyti

Poker chips, cards, dice

Poker chips, cards, dice

Dažnai skundžiamasi, kad vienas ar kitas perkamas daiktas brangsta, nėra kaip susitaupyti pinigų ir panašiai. Visgi, sutaupyti galima daugelyje situacijų, tereikia turėti pakankamai žinių.

Kuriantiems įmonę viena iš didžiausių išlaidų gali būti patalpų įsigijimas ar nuoma. Jei kuriama įmonė, kurioje dauguma darbuotojų, o gal net ir visi, jei įmonė yra nedidelė, gali dirbti namuose, galbūt net nevertėtų nuomotis biuro. Steigimo metu būtinas registracijos adresas gali būti perkamas kaip paslauga, korespondencija būtų persiunčiama Jūsų namų adresu, o esant poreikiui susitikimams, aptarimams, daug pigiau būtų išsinuomoti Jūsų poreikius atitinkančią pasitarimų salę kelioms valandoms. Taigi, nuotolinis registracijos adresas puiki galimybė sutaupyti įmonėms, kurioms nebūtinas darbas konkrečioje patalpoje.

Jei įmonės šiuo metu steigti neplanuojate, tačiau Jūsų išlaidose vis figūruoja įmokos į pokerio kambarį, vertėtų susimąstyti ir paieškoti būdų kaip jų atsisakyti. Turbūt visi didžiausiai pokerio kambariai siūlo puikia galimybę išlošti pinigų ir be įmokų – tai pokeris nemokamai, visokios akcijos, nemokami turnyrai ir susiję žaidimai. Tokiu būdu vis tiek galėtumėte išlošti pinigų, praleistumėte smagiai laiką prie savo mėgstamo žaidimo ir išvengtumėte kas mėnesį Jūsų pečius gulančių išlaidų, net jei jos ir nelabai didelės.

Pokeris nemokamai ne vienam žaidėjui, kuris nenori investuoti savo pinigų, suteikė galimybę jų išlošti, todėl kodėl gi Jūs negalėtumėte būti vienu iš jų. Žvelgiant iš kitos pusės, jei Jūsų įmokos Jums atneša realų pelną, jų nutraukti galbūt ir nederėtų. Taigi, prieš priimdami sprendimą įvertinkite savo situaciją.

Tiek virtualiai suteikiamas registracijos adresas ir susiję paslaugos, tiek ir pokeris nemokamai yra puikūs būdai atsisakyti nebūtinų išlaidų ar jas ryškiai sumažinti, nepatiriant kokių nors didelių nemalonių pojūčių (pavyzdžiui, kaip atsisakant įprastų šeimos atostogų ir pan.), todėl vertėtų išmėginti šiuos būdus ar įžvelgti panašias galimybes savo situacijoje, nes ne visi žaidžia pokerį, ir tikrai ne visi steigia įmones, kurios gali būti pilnai valdomos iš namų.

 

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *