Svarbus pokerio turnyras, o Jūs gamtoje? Yra išeitis!

Young man showing poker cardsKartais taip nutinka, kad keli dalykai susipjauna, ir Jums norisi tiesiog persiplėšti per pusę, tačiau gerai pagalvojus galima rasti paprastesnę išeitį nei savęs plėšimas ir ne visuomet reikia ko nors atsisakyti. Pavyzdžiui, jei Jums savaitgalio vakare labai svarbus pokerio turnyras, o Jūs suplanavote baidarių žygį, yra priemonių, kurios leistų išspręsti dilemą: plaukti baidarėmis ar žaisti pokerį.

Tad kaip žaisti pokerį gamtoje, kuomet nėra elektros? Čia gali padėti generatoriai. Nešiojami elektros generatoriai užtikrins, kad Jūsų kompiuteris ar planšetė neišsikraus netinkamiausiu momentu, taip pat leis pakrauti ir mobilų telefoną ar pasinaudoti kokiu nors kitu elektros prietaisų. Kaip žinia, svarbūs pokerio turnyrai, jei Jums gerai sekasi šis kortų žaidimas, trunka bent kelias valandas, o ne kiekvieno kompiuterio baterija tiek išlaiko, o kur dar tai, kad reikia skirti dalį energijos nešiojamam interneto modemui (tokius siūlo mobilaus ryšio tiekėjai). Taigi jei sukate galvą kaip žaisti pokerį plaukiant baidarėmis ir nakvojant palapinėse, Jums tereikės pasiimti savo pokeriui naudojamą įrenginį, pasirūpinti interneto modemu bei įsigyti ar išsinuomoti nedidelio galingumo generatorių.

Nedideli generatoriai puikiai tinka minėtai situacijai, kuomet sunku suderinti pokerio žaidimą ir plaukimą baidarėmis, tačiau yra kur kas daugiau sričių, kuomet šie prietaisai ypač praverčia. Ypač svarbų vaidmenį atlieka didelio galingumo elektros generatoriai ligoninėse ar gamyklose, kur turi būti užtikrintas nenutrūkstamas tam tikrų elektrą naudojančių prietaisų darbas. Žinoma, jie dirba ne nuolatos, o tik tuomet kai nutrūksta pagrindinis elektros šaltinis, pavyzdžiui, audra nuverčia medžius, kurie griūdami pažeidžia elektros liniją.

Siekiama, kad generatoriai būtų vis rečiau ir rečiau reikalingi, tam stiprinama elektros linijų kokybė, dalis tinklų klojama po žeme, kur rizika jiems pakenkti kur kas žemesnė, tačiau dar ilgą laiką elektros padengimas nebus prieinamas nuošaliose vietose, tokiose kaip stovyklavietės, laikinos statybvietės, įvairūs renginiai miškuose ar laukuose, tad generatoriai dar kurį laiką bus reikalingi aktyviems žmonėms, kuriems reikalinga elektros energija.

Negalėdami išsirinkti tinkamo galingumo pažvelkite į prietaisų aprašymus, lipdukus – beveik visiems prietaisams gamintojai nurodę maksimaliai sunaudojamą elektros energijos kiekį, pavyzdžiui, kraunamas mobilus telefonas naudoja vos vieną kitą vatą elektros, tuo tarpų nešiojamam kompiuteriui reikalingi bent 100 vatų, o siurbliui net 2 kW (2000 vatų). Taigi, pažiūrėkite, kiek konkretūs Jūsų prietaisai naudoja elektros, įvertinkite, kuriuos jų naudosite gamtoje ir bus aišku, kokio galingumo generatorius reikalingas plaukiant baidarėmis ir žaidžiant pokerį gamtoje, o kokio galingumo gali reikėti statantis namą.

 

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *