Stumdomos spintos stebina savo dizainu

 stumdomos               Pastaruoju metu rinkdamiesi naujus baldus žmonės linksta prie stumdomų durų. Būtent stumdomos spintos tampa nemažu dėmesio objektu. Pirkėjus vilioja ne tik akcentuojamos savybės, bet ir dizaino subtilybės. Apie tai, kokios išvaizdos būna stumdomų spintų, skaitykite toliau.

                Pirmiausia derėtų pakartoti puikiai žinomą posakį: „Dėl skonio nesiginčijama.“ Kadangi dizainą kiekvienas supranta savaip, gamintojai negali apsiriboti keliais spintų modeliais. Juk vieni pirkėjai ieško šviesios spintos, kiti tamsios. Vieniems patinka buko spalva, kiti mieliau renkasi riešutą ar balintą ąžuolą. Kai kurie yra visom keturiom už skandinavišką dizainą, kiti linksta prie vakarietiškų tendencijų. O kur dar įvairiausios ypatybės, pavyzdžiui, ant spintos durų esantis veidrodis ar durų rankenėlių dizainas. Kadangi tobulas baldas įsivaizduojamas vis kitaip, gamintojai priima iššūkį ir kuria įdomius, estetiškus ir, savaime suprantama, skirtingus produktus. Ir stumdomos spintos tikrai nėra išimtis. Jei atrodo, kad dėl slankiųjų durų tenka aukoti gerą išvaizdą, labai klystama. Iš tiesų yra atvirkščiai…

                Stumdomų spintų išvaizda paprastai giriama. Ir to „kaltininkės“… būtent durų konstrukcija! Tai tarytum šviežio oro gurkšnis. Žvelgti į tokias duris yra tikra atgaiva. Įspūdį dar labiau sustiprina skirtingų gamintojų siūlomi sprendimai. Medžiagų ir formų pasirinkimas stulbina. Niekas nesako, kad tas senas jūsų miegamojo baldas negražus, tačiau naujų slankiąja konstrukcija paremtų spintų dizainas nepalieka abejingų. Na, o tai suderinus su jau minėta pasirinkimo laisve gaunamas meilės eliksyro efektas. Tik šiuo atveju kankina ne meilė kitam žmogui, o susižavėjimas būsimu namų atributu.

                Klaidinga manyti, kad stumdomos spintos dizainą riboja konstrukcija. Taip manyti yra tas pats kaip sakyti, jog spintą bjauroja gražūs rūbai. Abu teiginiai labai abejotini. Kai kurie gamintojai pateikia keletą produktų modelių kaip pavyzdį, kad potencialūs pirkėjai susiformuotų apytikrį įspūdį. Pastarasis paprastai būna teigiamas ir nuteikia pasidomėti, kas dar gero yra asortimente. Žmonėms, norintiems įsigyti spintą, netgi yra galimybė individualiai pasirinkti medžiagas ar dizaino įmantrybes. Tiesa, tokie platūs horizontai pasiekiami ne visur. O tai jau sufleruoja apie būtinybę ieškoti priimtino asortimento. Tokio, iš kurio tikrai būtų ką rinktis.

                Stumdomos spintos džiugina ne tik durimis ar forma, bet ir spalva. O tai puiki žinia trokštantiems maksimalios interjero harmonijos. Žvelgiant į katalogus matomos baldos, rožinės, margos ir visokios kitokios spintos, tad net ir išrankiausias skonis atrandą savo simpatiją. Pateisinami visų lūkesčiai. Savą spintą atranda ir klasikinio dizaino gerbėjai, ir į jokius rėmus netelpantys modernistai. O kadangi dizainas eina greta praktiškumo, žodis apie stumdomas spintas sklinda iš lūpų į lūpas ir užkariauja vis daugiau namų.

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *