Stiliaus įdėjos

531157_346147092135997_870148039_nŠtai tokią žinią stiliaus idejos mados naujienų gaudytojoms skuba skelbti dizaineriai, tik vargu ar visoms ji patiks. Vienos bijo persišaldyti, kitos nenori labai atvirauti, trečios kuklios iš prigimties. Nenukabinkite nosių, mielosios – išeitis yra. Ir net labai vykusi.

Sutikite, reta kuri išdrįs žingsniuoti į rudenėjančias gatves taisyklinga trikampio formos, įrėžta kone žemiau bambos, iškirpte ar rinksis klasinkinę su tvarkingais, nieko neslepiančiais atvartais – nei mes kokios žvaigždės, nei sužibėti nuogybėmis trokštame. Visai kas kita, jeigu dailių modelių grakščiai krintančias sukneles internetu vilkėsime ant šviesaus, tampriai tarsi antroji oda prie kūno prigludusio šviesios spalvos golfo aukštu kaklu. Beje, prie jo pagal spalvą priderinkite ir aksesuarus, pavyzdžiui, stilingą voko formos delninukę.

Dairotės ko nors nauja rudens ir žiemos sezonui? Atkreipkite dėmesį į garsiausių mados namų siūlomą drabužių ir aksesuarų skaidrumo efektą: madingas skaidrus lateksas, šilkas ir iš jų pagaminti skėčiai, rankinės, pasiūtos suknelės, sijonai, palaidinės. Tik vilkimops jos ne ant nuogo kūno, o ant kontrastingos spalvos drabužio, kad skaidru ir liktų skaidru. Rinkamasi drabužius laivelio formos iškirpte, būkite atidi: tokia netinka tvirtai suręstomis moterims plačiais pečiais, didele krūtine ir trumpu kaklu.

Sumaniai apsivilkus vieną ankt kito derančius drabužius šį rudenį vėl labai madingu, o mums dėl praktiškumo patinkančiu daugiasluoksniškumo principu, galima išgauti tokį efektą, tarsi jūsų apranga – vientisas komplektas. Golfas po labai mėgstama ir šaltymečio madoje solo giedančia vasarine suknele ar ant golfo dar viena šilkinė glaustinukė po suknele sukuria ir saugų derinį praeivių akims ir jūsų drovumui.

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *