Stebėkim euroviziją per internetą

eurovizijaKokias pramogas jums gali pasiūlyti jūsų kompiuteris? Vienas iš geriausių dalykų – tai tiesioginių renginių žiūrėjimas, taip pat ir įvairių filmų peržiūra. Dabar internetu tai padaryti yra labai paprasta ir nesunku, kadangi jums nereikia jokios specialios aparatūros ir nereikia nieko pirkti – tiesiog turite turėti priėjimą prie interneto, bent jau vidutinišką interneto greitį ir vidutinišką vaizdo plokštę, su kuria galėtumėte žiūrėti geros kokybės transliacijas.

Eurovizijos transliacija internetu jau ne pirmus metus vyksta, ir vis daugiau žmonių nusprendžia žiūrėti būtent per internetą. Galbūt todėl, kad čia galima rasti geresnės kokybės vaizdo įrašą, negu kad per televizorių, o galbūt todėl, kad jie gyvena užsienyje ir nori pamatyti lietuviškus eurovizijos komentarus. Taip, priežasčių gali būti tikrai daug, tačiau visi vieningai tvirtina, kad eurovizijos transliacija internetu yra iš tiesų kokybiška. Net jeigu jūs ir nesuspėjate peržiūrėti eurovizijos tiesiogiai, nusivilti dėl to labai nereikėtų, kadangi vėliau į internetą yra įdedamas ir padalinamas vaizdo įrašas su ne tik geriausiais eurovizijos momentais, tačiau ir apskritai su visa eurovizijos transliacija, tad jūs galėsite viską iš naujo peržiūrėti nuo A iki Z, atsisiųsti vaizdo įrašą į savo kompiuterį, kad galėtumėte vėliau bet kada peržiūrėti šį šou net ir tada, kaip prie kompiuterio nėra prijungtas internetas.

O kai pamatysite visas dainas, galėsite pasirinkti, kurios eurovizijos dainos jums patiko labiausiai, ir tuomet jas atsisiųsti taip pat iš interneto. Jeigu norite tikrai geros kokybės audio failo, tuomet paieškokite .flac arba .wav formatų dainų. O jeigu norite tiesiog išgirsti neblogos kokybės audio įrašą, tuomet puikiausiai užteks ir .mp3. beje, šis formatas labai tinka ir mp3 grotuvams ir jūsų mobiliesiems telefonams, tad savo pačių mėgstamiausių eurovizijos dainų turėsite galimybę klausyti bet kur ir bet kada.

Be abejo, internetas gali pasiūlyti ir dar daugiau – galite žiūrėti Oskarų apdovanojimo ceremoniją, mėgstamiausias tv laidas, serialus ir net filmas. Tiesiog užsukite į mėgstamą video portalą ir pažiūrėkite, ką jis jums gali pasiūlyti.

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *