Spintos vidus visuomet turi būti tvarkingas

Spintos

Ar dažnai pykstate, kad negalite greitai surasti jums reikiamų rūbų, batų ar kitų būtinų daiktų? Turbūt taip nutinka daugeliui iš mūsų. Stengiamės viską atlikti kuo greičiau ir vienu metu norime suspėti pabuvoti dešimtyje skirtingų vietų. Dėl šios priežastys, laikas yra labai svarbus, o norėdami jį sutaupyti ir greitai rasti ieškomus daiktus, turime pasikliauti savo spintos vidumi. Tačiau, jei jis nėra sukurtas optimaliai, susiduriame su problema.

Daugelis iš mūsų turime blogą įprotį spintose talpinti viską, kas pakliūna po ranka. Tai gali būti rūbai, lygintuvas, batai, patalynės komplektas, lempa ar net maisto produktai. Jose talpinama viskas ir tam nėra jokių ribų. Bet nesunku įsivaizduoti ir numanyti, kas tuomet nutinka. Vietoje to, kad skubėtume ir piktintumėmės, kad nepajėgiame rasti kasdien naudojamų daiktų, turėtume nusiraminti ir pagalvoti, ką blogai darome.

Atsakymai turėtų pasirodyti labai greitai. Kaskart į spintos vidų mesdami bet kuriuos daiktus, kurie mums atrodo netinkantys namų interjere, sukuriame didelę netvarką, kuri neleidžia mums ramiai gyventi. Jei daiktai spintoje yra talpinami tvarkingai ir kiekvienas daiktas turi savo nuolatinę vietą, tuomet jokių rūpesčių niekuomet nekyla. Žmogus įpranta ir prisimena, kurioje vietoje šiuo metu yra ieškomas daiktas.

Žinoma, dabar galite sakyti, kad yra kur kas lengviau pasakyti, nei tai padaryti. Galbūt jūs esate teisūs, bet ar tikrai vadovaudamiesi tokia taisykle mes galime pradėti gyventi produktyviai ir efektyviai panaudoti turimą laiką? Akivaizdu, kad ne. Reikia stengtis galvoti apie kiekvieną atliekamą veiksmą. Jei skubėdami įmetate vieną ar kitą rūbą į savo spintą ir toliau lekiate savais keliais, gero nelaukite.

Būtina save kontroliuoti ir tuomet, kai padrikai įmetate rūbus į spintos gilumą, sustokite ir pasakykite sau, kad taip elgdamiesi eilinį kartą sujauksite savo spintą, o tuomet kartosis ta pati dažnai nutinkanti istorija. Tinkamas daiktų talpinimas turi tapti jūsų įpročiu. Tam prireiks reguliarių treniruočių. Ugdykite save, lygiai taip pat kaip sporto salėje ugdote savo kūną. Ilgainiui pastebėsite, kad jūsų spinta yra tvarkinga ir daugiau nebegaištate laiko ieškodami bet kokių daiktų.

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *