Spausdintuvai ir jų kasetės (toneriai)

Vis rečiau sutinkame žmonių, kurie namuose neturi spausdintuvo, o kalbant apie įmones, tikriausiai nerasime nei vienos, kuri nesinaudotų šiuo įrenginiu. Ieškant naujo spausdintuvo, visų pirma reikia nuspręsti kiek jis bus reikalingas, ar daug reikės spausdinti kiekvieną dieną, ar tik pagal poreikį kelis kartus per savaitę. Jei spausdinsite daugiau nei penkis šimtus lapų per mėnesį, reikėtų įsigyti lazerinį spausdintuvą. Nepraleiskite progos ieškodami spausdintuvo užmesti akį ir į multifunkcinius aparatus, kurie suteikia galimybę ne tik spausdinti, bet ir skenuoti ar kopijuoti.

ToneriaiPrieš pirkdami, pasitarkite ar spausdintuvo kasetės (toneriai) yra pildomi ir kiek tai galėtų kainuoti. Taip pat pasidomėkite, kiek kopijų galima padaryti su pilna spausdintuvo kasete ir ar spausdintuvo kasetės turi mikroschemas. Pildant kasetes, sutaupysite nemažai pinigų ir prisidėsite prie gamtos tausojimo, tačiau galite netekti spausdintuvo garantijos, nes kasetė yra vienas svarbiausių dalykų, esantis spausdintuve, tačiau spausdintuvai genda itin retai, o kasetės pasibaigia pakankamai dažnai, todėl pinigų taupymas neretai šioje situacijoje lemia vartotojų pasirinkimą.

Tiesa ta, kad spausdintuvų gamintojai nepageidauja, kad kasetės būtų pildomos, juk jie uždirba ne vien nuo to, kiek spausdintuvų parduoda. Didžiausios pajamos jiems atkeliauja iš parduotų tonerių, ir dėl to yra integruojama įvairiausių apsaugų. Žinoma, perkant originalią kasetę, visuomet būsite tikri, kad spausdinimo kokybė bus gera, o dažai bus labai kokybiški ir tarnaus ilgą laiką.

Jei galvojate spausdinti daugiau spalvotų dokumentų ir paveikslėlių, geriausia būtų rinktis rašalinį spausdintuvą. Jo kasetės turi galimybę visuomet būti papildytos, o tai reikės daryti pakankamai dažnai, nes spalvoti dokumentai ir paveikslėliai reikalauja daugiau dažų, o ir naudoti spausdintuvą reikėtų gana dažnai. Rašaliniai spausdintuvai uždžiūva, jei jais yra nesinaudojama ilgą laiką. Todėl jei norite išlaikyti spausdintuvą kuo ilgiau, būtina bent kartą per savaitę ką nors atspausdinti. Kalbant apie kokybę, rašaliniai spausdintuvai yra pirmoje vietoje, tačiau nevertėtų pamiršti ir to, kad atspausdinto dokumento kokybė priklauso ne tik nuo rašalo, bet ir nuo popieriaus, kurį naudojate.

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *