Skolinu pinigus studentams

ID-10035109Šiais laikais studentų gyvenimas yra nelengvas, kartais jiems sunku sudurti galą su galu kasdieniniame gyvenime ar susimokėti už mokslą.
Studentai tik pradėję savarankišką gyvenimą suvokia, kaip sunku save išlaikyti, kiek daug išlaidų tai pareikalauja. Kai dar gyveno su tėvais, tėvai viską nupirkdavo patys, o tada dar būsimieji studentai, gavote produktą, nežinojo jo vertės. Nors ir girdėdavo, kiek viskas brangiai atsieina, bet į tai nelabai kreipė dėmesį. Blogai darė. Tėvai dažnai paminėdavo, kiek daug išleidžia parduotuvėje ir tik kokį mažą maišelį parneša namo, o į tai vaikai retai kreipia dėmesį, o pradėję studentauti nežino, kiek kas kainuoja. Pritrūkę pinigų ieško žmonių, kurie sako “skolinu pinigus ” ir lekia iš jų skolintis, nes gal jau net neturi už ką namo parvažiuoti.
Vaikai, dar gyvendami su tėvais turi sužinoti pinigų vertę, kad vėliau netektų gailėtis. Jie nuo vaikystės turi pradėti pažinti pinigus, taupyti, juos atitinkamai išleisti. Jie turi suprasti, jog pinigai – ne žaislas, jų tėvai neturi begalės ir juos reikia taupyti. Kai kurie dvyliktokai, kai jau ruošiasi stoti į aukštąją mokyklą, galvoja iš kur gi gaus pinigų pragyvenimui, ar jie gaus bendrabutį, o gal teks nuomotis brangų butą, kuriam irgi pinigų neturi. Todėl kai kada tėvai nuo pat vaikystės taupo savo vaikams pinigus ant studijų. Mokslas tai labai brangus Lietuvoje, o valstybės finansavimą gauna ne kiekvienas.
Taip pat studentai turi žinoti iš kur jie gali gauti pinigų. Ne kiekvieną kartą prireikus pinigų tau galės padėti kambariokas. tam tinka paskolos, kurias gali susirasti internete užklausos ‘ suteikiu paskolas ‘ pagalba, bet kadangi jie nedirba, jiems sunkiau. Tačiau jiems tikrai netiks paskolos bedarbiams, nes ne visi turi savo nekilnojamojo turto, be to, jiems geriau pasinaudoti studentų paskolomis. Apie šias paskolas studentams tikrai neblogai būtų išsiaiškinti dar iki studijų, kad prireikus pinigų, būtų ramu.
Jauni žmonės, pradėję savarankišką gyvenimą jau turi mokėti naudotis pinigais, žinoti jų vertę ir mokėti juos išleisti jie taip pat turi žinoti, kur juos būtų galima gauti ar kaip turėtų būti sutvarkytas jau turimų paskolu refinansavimas .

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *