Sapnų reikšmių banalumas ir stiprybė

Sapnų reikšmėsPasineriant į miego pasaulį, neišvengiamai nyrame ir į sapnus. Na taip, kai kurie galvoja, kad nesapnuoja, didelė dalis tiesiog neatsimena, ką sapnuoja, kažkas mato  spalvotus vaizdus miegodamas, kažkas tik juodai baltus, tačiau sapnai – neišvengiama kiekvienos nakties patirtis. Na ir kas, kad jūs jo nepatyrėte, neatsimenate ar nenorite atsiminti. Sapnai – neišvengiama miego dalis, smegenų poilsio fazė, kuri mums būtinai reikalinga fiziologiškai. Kai kam to per mažai, jie linkę sapnus mistifikuoti, ieškoti sapnų reikšmių savo gyvenime, bandyti ką nors pranašauti pagal tai, ką vaizdiniuose matė miegodami. Gerai tai ar blogai – kiekvieno reikalas, turbūt svarbiausia, kad tiesiog nebūtų liūdna gyventi. Domėtis ir aiškintis savo sapnų reikšmes – vienas iš daugelio laisvalaikio užsiėmimų, niekuo ne kitoks nei visi likę.

Kaip manote, ar skiriasi sapnai, matyti paryčiui, miegui baigiantis, palyginus su sapnuotais vos užmigus? O ar skiriasi pietų pogulio užmigusiojo sapnai? Ar gyvūnai sapnuoja? Į šį klausimą, be abejo, mokslininkai jau yra atsakę, manyčiau kad atsakymas turėtų būti teigiamas, tačiau negi aš dabar pulsiu tikrinti fakto, kuris šiuo atveju yra visiškai nereikšmingas. Tarkime, kad sapnuoja ir šunys. Tačiau ar skiriasi sapnai pagal veisles? Amžių? Jei sapno, kaip reiškinio, nemistifikuosime, turime manyti, kad sapnai – senesnių potyrių rezultatas. Ir jei šunys sapnuoja, amžius tiek, kiek jis susijęs su to šuns gyvenimo potyriais, neišvengiamai atsiliepia ir jos sapnams. Tas pats galioja ir žmonėms. Sapnuojame tai, ką jau esame patyrę, nors gal nebūtinai tą prisimename nemiegodami. Tai tarsi hipnozė, gilesnis pasikapstymas po savo smegenis.

Kitą vertus, jei atmesime tokį banaliai mokslišką požiūrį, galime stebėti kur kas įdomesnį pasaulį. Jei sapnus suprasime kaip Dangaus, kaip Ano pasaulio mums siunčiamus signalus, tuomet viskas bus kartu ir sudėtingiau, ir įdomiau. Tada didžiulę prasmę įgyja ir tai, kas žinoma kaip sapnų reikšmės. Analizuodami miegant matytus vaizdinius ir atsižvelgiant į sapnų misticizmo prielaidą, mes galime nuspėti savo ateitį, galime keisti savo likimą, galime nuo baisių nelaimių išgelbėti kitus. Smagiausia, ko gero, būtų pasinaudoti savo pranašingais sapnais ir, pavyzdžiui, laimėti loterijoje ar kokiame sporto totalizatoriuje. Deja, tokios galimybės tik tiems, kurie sapnuose išties bendrauja su Anuo pasauliu, o ne eiliniams žemės kirminams. Et.

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *