Prezervatyvai – kodėl svarbu pasirinkti tinkamus

Prezervatyvai

Kai šiandien apsilankome fizinėje prezervatyvais prekiaujančioje parduotuvėje, susiduriame su didele skirtingų apsisaugojimo priemonių įvairove. Tačiau tuomet, kai prezervatyvus renkamės specializuotose internetinėse parduotuvėse – galime rinktis iš dar didesnio asortimento. Dabar prezervatyvai pasižymi skirtingais dydžiais, storiu, medžiagomis, skoniu, kvapu, spalvomis, tekstūra ir kitomis savybėmis, galinčiomis paaštrinti seksualinius pojūčius. Todėl, kai norime įsigyti efektyviausius prezervatyvus, turėtume atsižvelgti ne į tai, kas yra populiaru, o į tai, kas geriausiai atitinka išskirtinius mūsų poreikius. Didelis šių apsisaugojimo priemonių asortimentas mums suteikia kur kas platesnes galimybes, kuriomis tiesiog būtina pasinaudoti.

Žinoma, galite manyti, kad nėra jokios prasmės švaistyti savo laiką ilgai ir nuobodžiai peržiūrinėjant skirtingų prezervatyvų aprašymus ir bandant rasti pačias išskirtiniausias prezervatyvų rūšis. Tačiau toks požiūris yra labai klaidingas ir galintis padidinti riziką, kad lytinio akto metu nebūsite tokie saugūs. Klausite, kaip tai įmanoma, juk prezervatyvai yra vienos iš saugiausių kontraceptinių priemonių?

Tai, tiesa – jų efektyvumas neretai yra didesnis nei 98 proc. Tačiau negalima pamiršti, kad kiekvienas vartotojas juos naudoja skirtingai. Tai reiškia, kad ne visuomet yra paisoma visų taisyklių, o tai lemia prastesnį prezervatyvų efektyvumą. Jei norite, kad prezervatyvai kiekvieno lytinio akto metu suteiktų jums didžiausią apsaugą, būtinai daug dėmesio skirkite skirtingų jų rūšių vertinimui.

Visų pirma, atsižvelkite į prezervatyvų dydžius – rinkitės tik tuos, kurie atitinka jūsų penio išmatavimus. Taip pat įvertinkite ir tai ar esate alergiški lateksui. Dažniausiai prezervatyvai yra lateksiniai, tačiau taipogi galima rasti ir tų, kurių sudėtyje nėra latekso. Tai reiškia, kad galite pasirinkti prezervatyvus, nekeliančius jums jokių alerginių reakcijų.

Dar vienas svarbus aspektas – ta– prezervatyvo tekstūra. Jei norite savo partnerei suteikti dar daugiau malonumo ir aštresnių pojūčių, galite rinktis rantytus ar kitomis išorinėmis savybėmis pasižyminčius prezervatyvus. Be abejo, taip pat turite galimybę naudoti ir įvairiais kvapais bei skoniais pasižyminčias apsisaugojimo priemones. Nepamirštant šildančių bei šaldančių prezervatyvų, kurie paįvairina lytinį gyvenimą, suteikiant jam dar daugiau įvairių spalvų. Todėl, kai turite puikias sąlygas rinktis iš daugybės įvairių apsisaugojimo priemonių, nepraleiskite progos įsigyti tai, kas geriausiai tinka jums ir jūsų partnerei.

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *