Prabangūs butai Kaune

Ko gero pats populiariausias būsto pasirinkimas tarp daugelio mieste gyvenančių žmonių yra dviejų ar trijų kambarių butai. Didžioji miesto gyventojų dalis gyvena daugiabučiuose. O juose kaip tik daugiausia yra įrengti dviejų bei trijų kambarių butai. Jei reikėtų suskirstyti pačius daugiabučius, tai pagrindinis kriterijus ko gero būtų statybos metai. Daugiabučiai būna senos bei naujos statybos. Kuo naujesniame pastate yra įrengti butai, tuo jų ir kaina yra aukštesnė.

Tačiau ir senesnių butų kainos gali būti gan aukštos, jei pastatas yra renovuotas. Tačiau dabar nekalbėsime apie senus butus, šį kartą aptarsime naujos statybos butus laikinojoje Lietuvos sostinėje – Kaune. Ir ne šiaip butus, o tokius, kurie kainuoja didžiules sumas bei stovi geriausiose miesto vietose, tai yra prabangius butus. Taigi, prabangių butų Kaune yra išties apstu. Dažniausiai tokie butai būna įrengti miesto centre ar senamiestyje, najos statybos pastatuose. Žinoma, prabangių butų galima rasti ir kitose Kauno miesto vietose, tačiau didžiausia jų dalis, bent jau atsižvelgiant į skelbimų portalų teikiamą informaciją, yra susitelkę būtent geriausiuose miesto rajonuose.

O tokių butų kainos yra išties įspūdingos. Jei įprasti dviejų kambarių nauji butai Kauno mieste kainuoja apie 50-70 tūkst. eurų, tai prabangiai įrengų butų kainos būna net kelis kartus didesnės ir jos gali siekti net 150 tūkst. eurų. O jei butas dar yra didelis, tai yra trijų ar keturių kambarių, tai jo kaina gali viršyti net ir 200 tūkst. eurų. Maždaug už tokią sumą galėtumėte įsigyti ir naują bei erdvų namą Kauno mieste. Tačiau prabangūs butai, kaip jau minėjau gali būti ir miesto pakraštyje. Tokiu atveju jų kainos bus šiek tiek mažesnės ir maždaug 100 kvadratinių metrų ploto, trijų kambarių butą įsigyti būtų galima ir už 100 tūkst eurų. Taigi, jei turite daug pinigų bei ketinate gyventi Kaune ir ieškote naujo buto šiame mieste, tuomet norėdami įsigyti prabangų naujos statybos butą, savo banko sąskaitoje verčiau turėkite ne mažiau nei 100 tūkst. eurų.

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *