Pokeris – žaidimas mąstantiems

pokerisDažnai akcentuojama, kad pokeris – pavojingas azartinis kortų lošimas. Tačiau iš tiesų tai yra puikus kortų žaidimas mąstantiems žmonės, kurių nebūtinai nori išlošti, bet siekia gerai praleisti laiką, pasukti galvą, o kartu gal dar ir laimėti šiek tiek pinigų. Tačiau retai kada pavyksta rasti bendraminčių.

Ieškant bendraminčių lengvam pokerio žaidimui gali padėti pokeris online. Tai galimybė žaisti šį puikų žaidimą internetu su bendraminčiais iš viso pasaulio. Priklausomai nuo pokerio kambario, žaidėjų gali būti net keli milijonai. Tarp tų milijonų tikrai rasite žaidėjų, kurie domėtųsi tokio pat lygio žaidimu, būtų linkę žaisti minimaliomis sumomis (pvz. po 1/2 centus) ar priešingai, norėtų žaisti labai rimtai – statant po kelis tūkstančius eurų.

Didelis žaidėjų skaičius – ne vienintelis pokerio internete privalumas. Pokeris online patrauklus ir tuo, jog suteikia galimybę žaisti faktiškai bet kuriuo paros metu, bet kurioje pasaulio vietoje. Tad jei įpratote kas vakarą žaisti su tais pačiais žaidėjais, tačiau išvykstate į kitą miestą – ne bėda, tereikia interneto prieigos, programinės įrangos (jei nesivežate savo kompiuterio ar kito prietaiso žaidimui) ir viskas – Jūs jau savo žaidime!

Visgi, reikėtų suvokti ir rizikas, kurios kyla. Dažnai pokeryje galima iš akių, judesių ar kito elgesio atskirti, kada žmogus blefuoja, kuomet jo kortos iš tiesų labai geros. Žaidžiant pokerį internetu tai vargiai įmanoma, todėl žaidimas dėl to tampa šiek tiek sudėtingesnis, rizikingesnis. Iš kitos pusės, ir oponentai nematys Jūsų elgesio, žvilgsnio, tad jei nesate puikūs bleferiai – tai gana gerai.

Kiekvienam pokerio mėgėjui siūlome išmėginti pokerį online. Nors tai tas pats žaidimas, skirtumai labai dideli, atrodytų, jog žaidžiate skirtingus žaidimus, todėl kiekvienoje situacijoje pranašumą turės arba vienas, arba kitas pokerio žaidimas.

 

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *