Pixwords pagalbos – kaip rasti atsakymą?

pixwords atsakymaiPixwords yra žaidimas, kuris naudoja paveikslo sprendimo raktus, kad padėtų jums spręsti mini kryžiažodžius ir pažangą labiau stimuliuojančiuose lygmenyse. Kadangi jūs sprendžiate vis daugiau galvosūkių, sprendimo raktai pasidaro kietesni ir labiau migloti, bet jūs turite kelis gelbėjimo lynus, kuriuos jūs galite panaudoti, iki tol, kol jūs galite leisti sau juos. Šis pixwords žaidimas turi prieinamą interfeisą, kuris daro labai maloniai vartotojų patirčiai. Kai jūs iš pradžių atidarote tai, jūs galite išrinkti kalbą, kurioje jūs norėtumėte žaisti, nuo daugialypio pasirinkimo apimdamas anglų kalbą, ispanų, olandų, prancūzų, italų, portugalų kalbą, ir daugiau. Tada atėjo laikas pradėti žaidimą.

Kiekvienas lygmuo susideda iš keturių skyrių kryžiažodžio tipo galvosūkio, kur kiekvienas iš žodžių susikerta su dviem kitais. Pabrėžtas žodis yra toks, pavaizduotas fotografijos sprendimo rakte dešinė pusės, ir laiškai ekrano apačioje yra viskas, su kuriuo jūs turite dirbti, prisipildydamas tuščiuose taškeliuose. Tuo metu, kai jūs negalite panaudoti daugiau laiškų, negu dalyvauja ant ekrano, jūs beveik tikrai nenaudosite jų visų bet kokiame žodyje. Kai jūs suprantate teisingai žodį, jūs uždirbate monetą, kuri gali būti panaudota vėliau, jei jūs suklumpate, kad nupirktumėte kažkokią pagalbą. Pagalba yra taip pat pasiekiama veltui, klausdama draugo per.

Šis žaidimas yra laisvas, ir jūs galite žaisti daugialypėmis kalbomis, jei jūs išsirenkate. Tai galėjo būti geru įrankiu tam, kad verstųsi nauja kalba, kurią jūs studijuojate, ar tai galėjo tik būti nauju būdu turėti kryžiažodžius. Bet kuriuo atveju, nors, tai yra smagus dėmesio nukreipimas – ir tai laisva, tokiu būdu nėra iš tikrųjų jokios priežasties neduoti tam bandymo. Dar yra pixwords atsakymai, jeigu nežinoje kokio nors atsakymo, tuomet būtinai pasinaudokite pixwords atsakymai.

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *