Picerijų pasirinkimas Panevėžyje

Ar kada teko lankytis bent vienoje iš Panevėžio picerijų? Jei ne, tuomet turime jums puikių naujienų! Panevėžyje picerijų pasirinkimas ne ką mažesnis nei kituose miestuose. Čia rasite ne vieną, ne dvi ir net ne penkias skirtingas picerijas, kurios visos pasižymi skirtingu savitumu, picų kokybe ir, žinoma, kainomis. Tad kurią gi piceriją pasirinkti?

        Viena geriausiai klientų įvertintų picerijų yra Gusto picerija įsikūrusi šiuo adresu: Address: Respublikos g. 44, Panevėžys 35173  tel. (8-660) 66888. Picerijos privalumas tas, kad čia galite užsisakyti ir picą į namus. Paskambinę aukščiau nurodytu telefonu tiesiog pasakykite, kokios picos norite ir kokiu adresu. Vienas didžiausių picerijos privalumų yra tas, kad visų picų kainos čia yra vienodos. Tai yra, jums nereikės sukti galvos, ar rinktis pigesnę picą, ar tą, kurios labiau norite. Tiesiog už visas sumokėsite tiek pat. Todėl galite rinktis pagal savo skonį.

        Pica į namusGusto picerija kepa ne tik picas – čia galima rasti bandelių, raguolių, keksiukų ir kitų konditerijos gaminių. Ką tai reiškia? Ogi kad jums nebūtina būti labai išalkusiam, kad galėtumėte ateiti čia pasėdėti prie puodelio kavos su keksiuku rankoje. Picerija – kepyklėlė puikiai tiks ir tiems, kas nori tiesiog pradėti rytą kavos puodeliu ar priešpiečiams suvalgyti raguolį.

        Žinoma, pica į namus Panevėžys gali pasigirti ne viena šią paslaugą teikiančia picerija. Tačiau jau minėta Gusto picerija turi tikrai gerus įvertinimus iš klientų ir čia visuomet gausite šviežią picą.

Kiek dar picerijų Panevėžyje galima aplankyti? Iš tiesų, tikrai daug. Vien miesto centre galima rasti bent kelias picerijas, kurios patenkins jūsų poreikius. Tačiau privalumas tas, kad nebūtina važiuoti į patį centrą, norint paragauti picos. Picerijos yra įsikūrusios ir miesto periferinėse dalyse. O ką dar ir kalbėti apie tai, kas ne viena jų siūlo paslaugą pavadinimu pica į namus Panevėžys.

Keliaudami pro Panevėžy galėsite nesunkiai rasti piceriją, tinkančią jūsų pietums. Net ir nereiks toli ieškoti – daugiausia picerijų galima rasti būtent centrinėje miesto dalyje. Tuo pačiu pamatysite ir miesto centrą, jei čia dar neteko lankytis. O jei manote, kad picos čia nesiskiria nuo visų kitų picerijų kituose miestuose, tuomet dar neišbandėte geriausių Panevėžio picerijų.

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *