Patarimai sandėliuojant daiktus

kroviniu vezimas

Užsienyje, ypač Amerikoje, gana populiari verslo šaka yra sandėlių nuoma, kuri jau kuris laikas yra siūloma ir Lietuvoje, pavyzdžiui, www.vtranzitas.lt. Patalpų nuoma ypač sparčiai populiarėja Vilniuje, mat ir paklausa čia yra didžiausia šalyje. Sandėlių nuomos paslaugos domina ne tik įmones, bet gyventojus. Sandėliavimas yra puikus būdas pasidėti daiktus, kurių galbūt artimiausiu metu jums neprireiks, tačiau dar vis gali praversti ateityje.

Paprastai, įmonės ar tiesiog individualūs asmenys sandėliukus nuomojasi, nes nori pasidėti, pavyzdžiui, žiemines/vasarines padangas, įvairius sezoninius daiktus, kaip: dviračius, valtis, motociklą, sportinį žiemos inventorių ir kt. Taipogi, neretai žmonės, išvykdami laikinai pagyventi į užsienį, nuomoja sandėlį ir ten susideda visus savo daiktus. Todėl sandėlio nuoma galima įvairiam laikotarpiui, pavyzdžiui, keleriems metams. Jeigu sandėlis nuomojamas ilgesniam laikotarpiui – suteikiamos nuolaidos.

 

Patarimai sandėliuojant daiktus

 

Visų pirma, yra rekomenduojama apgalvoti, kokius daiktus ketinate sandėliuoti, nes nuo to priklauso kokio dydžio sandėlių nuoma Vilniuje jums bus reikalinga. Netgi krva menkiausių daiktų užima vietą. Taip pat rekomenduojama vadovautis šiomis taisyklėmis:

  1. 12 m2 sandėlyje telpa vieno kambario baldai, įvairios dėžės bei jūsų buitinė technika;
  2. 36 m2 sandėlyje sutalpinsite ne tik daug minėtus daiktus, bet dar ir savo automobilį ir sezonines padangas;
  3. Renkantis sandėlį taip pat atkreipkite dėmesį ir į jo išplanavimą, nes kvadratiniame ir pailgame sandėliuose galite sutalpinti skirtingus daiktus.

 

Verta įsidėmėti

 

  • Smulkiu daiktus rekomenduojama sudėti į nepermatomas dėžes ir jas pažymėti, kur kas sukrauta. Tokiu būdu prireikus daikto, jį lengviau rasite tarp visų kitų dėžių.
  • Pasidomėkite, kaip omptimaliai išnaudoti turimą sandėlio vietą. Ypatingai daug vietos sutaupysite jau vien išmokę ją išnaudoti. Jeigu daiktus krausite į aukštį, rekomenduojama juos perskirti medinėmis pertvaromis. Tokiu būdu, sutvirtinsite sukrautas dėžes ir jos neišvirs.
  • Neretai sandėliavimo paslaugos Lietuvoje gali tapti gana rimtu iššūkiu dėl nepastovių oro pokyčių. Todėl apsidraudžiant, patariame visus jums svarbius daiktus sudėti ant specialių palečių.
  • Stenkitės savo daiktus supakuoti į dėžes, plėvelę ar maišus. Taip juos apsaugosite nuo dulkių, drėgmės ir kitų galimų nešvarumų.

 

Daugiau informacijos: Vilniaus tranzitas

 

You may also like...

1 Response

  1. Boxinn parašė:

    Daiktų saugyklos bei kitokios daiktų saugojimo patalpos – tikrai nuostabus dalykas, ypač žmonėms, gyvenantiems butuose ir neturintiems atskiro sandėliuko ar rūsio. O ir kainos yra sąlyginai draugiškos. Ypač patogu naudoti daiktų saugyklas sezoninių daiktų saugojimui – taip ir išsileidi nedaug, ir namai atrodo tvarkingai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *