Paskolų refinansavimas – gana naudinga paslauga

Lietuvoje iki šiol yra nemažai žmonių, kuriuos slegia skolos – vieni šią problemą sprendžia bandydami bankrutuoti, o kiti imasi daug paprastesnių sprendimų – renkasi paskolų perkėlimą į kitas bendroves. Tai yra refinansavimas, kurio tikslas yra nukelti įsipareigojimus į tą bendrovę, kuri galėtų pasiūlyti daug lankstesnes grąžinimo sąlygas. Kai kurie renkasi tas įmones, kurios šią paslaugą suteikia tik su turto įkeitimo sąlyga, o kiti renkasi refinansavimą internetu, kuris nereikalauja užstato. Internetu kreditus ir kitus finansinius įsipareigojimus perima tos pačios greitųjų kreditų bendrovės. Bet, jų sureikšminti nereikėtų, nes vis dėlto – kitos įmonės, kurios specializuojasi būtent ties šia paslauga, siūlo daug mažesnę palūkanų normą, o taip pat gali pasiūlyti ir kelių metų grąžinimo laikotarpį.

Paskolų refinansavimasSpecializuotos bendrovės pasižymi tuo, kad jų siūlomos refinansavimo paskolų palūkanos yra mažesnės net kelis kartus už tas, kurias siūlo pagrindinės kreditų bendrovės. Tokias privačias įmones rinktis geriau, nes po perkėlimo, klientas gali matyti akivaizdžiai mažesnes palūkanas – jis tai gali matyti pagal sumokamą mėnesio įmoką. Trumpai tariant, pati skolų perkėlimo procedūra yra gana paprasta – nauja bendrovė apmoka kliento skolas, o tada tas klientas sumoka įmokas kiekvieną mėnesį taip, kaip nurodyta sutartyje. Dažnai kredito terminas net nėra keičiamas, nes vien mažos palūkanos leidžia problemas spręsti lengviau. Tai reiškia, kad jeigu iki skolos grąžinimo pabaigos liko metai, tai refinansavimo atveju, terminas taip pat nustatomas metams, bet įmokos būna mažesnės.

Paskolų refinansavimas turi ir kitų privalumų, o vienas geriausių – termino prailginimas. Pavyzdžiui, kai kurios kreditų bendrovės leidžia kreditą grąžinti tik per porą metų, o štai refinansavimo įmonės, perėmusios skolą, leidžia klientui viską grąžinti kad ir per penkerius metus. Ilgesnis laikotarpis užtikrina ir mažesnes įmokų sumas bei palūkanas. Tai panašu į kreditus, kuomet ilgėjant terminui, sumažėja ir metinė palūkanų normą. Juk patys matote, kad ilgalaikiai kreditai yra gerokai pigesni nei trumpalaikės paskolos. Tiesiog turite tinkamai įvertinti refinansavimo bendrovės pasiūlymus – jie neretai daug naudingesni nei greitųjų kreditų bendrovių.

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *