Paskolos iš žmonių ne visuomet išduodamos kai kuriems asmenims

paskolos is zmoniuLietuvos bankas jau seniai pradėjo registruoti išduodamų vartojimo kreditų skaičių, tačiau pabrėžtina, kad paskolos iš žmonių taip pat jau yra įtraukiamos į bendrą skaičių. Iš tarpusavio skolinimo platformų skolinasi itin daug vartotojų, nes pastebima, kad šios sistemos gali pasiūlyti žymiai palankesnes skolų grąžinimo sąlygas. Jose galima skolintis įvairiausiems tikslams – tiek vartojimui, tiek ir refinansavimui. Pabrėžtina, kad šiose platformose dažniausiai visi kreditai išduodami pigiau nei paprastose kreditų bendrovėse, todėl vartotojams reikėtų suskubti perkelti savo paskolas būtent į tokias platformas, nes tokiu būdu bus galima sumažinti skolų naštą. Jeigu galvojate kuri platforma jums alėtų paskolinti pigiausiai, tai tiesiog jomis pasidomėkite – jų nėra labai daug.

Paskolos iš žmonių gali prašyti ir tie, kurie jau turi daug įsiskolinimų.

Pabrėžtina, kad minėtos tarpusavio skolinimo platformos kreditus išduoda ir tiems, kurie jau turi įsipareigojimų. Tai reiškia, kad šiose sistemose jūs galite pasinaudoti refinansavimo paslauga, kuri šiuo metu yra labai populiari visose finansų įstaigose. Tai naudingas pasirinkimas norintiems sumažinti bendrą įsiskolinimų sumą. Tiesa, reikia žinoti tai, kad visi tie turimi įsipareigojimai negali būti uždelsti – jeigu įmokas jau vėluojate mokėti, tai tokiomis refinansavimo paskolomis negalėsite pasinaudoti niekur.

Paskolos iš žmonių reikėtų prašyti tais atvejais, jeigu jūs nuolatos gaunate stabilias pajamas ne mažiau nei keturis mėnesius. Taip pat jūsų turi įsipareigojimai turi būti laiku mokami t.y. negalėsite būti vėlavę mokėti įmokų. Jūsų kredito istorija turi būti švari.

Paskolos iš žmonių neturėtų tikėtis sunkiai galą su galu suduriantys vartotojai.

Kadangi paskolos iš žmonių yra išduodamos pagal tam tikrą teisės aktų numatytą tvarką, reikėtų pabrėžti, kad jeigu jūsų turimos pajamos yra iškart išleidžiamos, tai jūs negalėsite skolintis iš žmonių ar gauti refinansavimo kreditų. Žinoma, viskas paaiškės po kreditingumo įvertinimo, nes mat ir minėtose sistemose jis bus atliekamas be jokių išlygų. Šitaip siekiama išvengti tokių paskolų, kurios būtų išduodamos neatsakingiems ir negalintiems vykdyti įsipareigojimų asmenims. Turite žinoti, kad paskolos iš žmonių irgi suteikiamos laikantis atsakingo skolinimo principų.

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *