Paskolos ir skirtingi jų tipai

Paskolos

Kai mums pritrūksta pinigų, natūraliai pradedame galvoti, iš kur jų galime gauti daugiau. Dažniausiai svarstome apie galimybę pakeisti darbą į tokį, kuriame galėtume gauti didesnį darbo užmokestį arba svarstome apie galimybes papildomai padirbėti ir prisidėti pajamų prie savo pagrindinio darbo užmokesčio. Tačiau jei pinigų mums reikia labai skubiai, tuomet mes pradedame galvoti apie tokius dalykus, kaip paskolos – galimybės pasiskolinti ar pasiimti kreditą. Dažniausiai mums į galva šauna mintys pasiskolinti pinigų iš savo artimųjų, šeimos narių, giminių, draugų ar kolegų. Visgi, tai ne visuomet yra pati geriausia išeitis. Skolinimasis iš draugų gali tapti rimtu draugystės išbandymu, todėl vertėtų pasvarstyti ir apie kitus skolinimosi būdus.

Jei nutarsite skolintis ne iš draugų, o iš įmonių, kurios užsiima pinigų skolinimo veikla, pamatysite, kad galimybių pasiskolinti yra išties įvairių. Dažniausiai sutinkama paskolų rūšis yra lizingas. Imdamas lizingą tam tikram daiktui ar kelionei įsigyti, jūs sudarote sutartį su prekių pardavėju ar paslaugų tiekėju ir su lizingo bendrove. Sudaręs sutartį jūs įsigyjate norimą daiktą, kartais turite sumokėti pradinį įnašą, o jei esate nutaręs pirkti be jo, tiesiog parsinešate jį namo ir laukiate, kol ateis pirmoji lizingo įmokos diena. Tuo tarpu lizingo įmonė su kuria sudarėte sutartį, iškart sumoka visą prekės ar paslaugos kainą pardavėjui ir tuomet tiesiog laukia jūsų įmokų. Tokiu būdu jūs sumokate truputį didesnę sumą pinigų nei kitu atveju, kai mokėtumėte visą sumą iš karto, tačiau jums nereikia ilgai ir varginančiai taupyti daikto įsigijimui.

Antroji paskolų rūšis yra vartojimo paskola arba vartojimo kreditas. Imant tokią paskolą iš banko ar kitos kreditus teikiančios įstaigos, jums nereikia nurodyti, kam jūs imate kreditą, tačiau palūkanos už tokią paskolą gali būti šiek tiek didesnės nei lizingo, taip pat, jei norite pasiimti ypač didelę vartojimo paskolą, jums teks užstatyti tam tikros vertės savo turtą, kad bankas jums tokią paskolą suteiktų.

Trečioji paskolų rūšis yra greitieji kreditai. Didžiausias pliusas imant greituosius kreditus yra tas, kad tokį kreditą galima gauti labai greitai ir tai įmanoma padaryti internetu ar net telefonu. Puiku yra tai, jog nemažai greitųjų kreditų bendrovių siūlo nemokamo primojo kredito paslaugą. Tai reiškia, kad imant pirmą greitąjį kreditą jums nereikės mokėti jokių papildomų palūkanų. Tačiau dažniausiai toks pasiūlymas yra taikomas tik trumpam išsimokėjimo laikotarpiui ir jei jūs norite pasiimti kreditą ilgesniam laikui, jums jau teks mokėti didesnes palūkanas.

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *