Padangos Kaune

Beliko vos mėnuo iki lapkričio. O vairuotojai žino kokie pasikeitimai jų laukia lapkričio mėnesį – leidžiamas mažesnis greitis magistralėse ir greitkeliuose bei būtinybė naudoti žiemines arba universalias padangas. Apie jas plačiau ir pakalbėkime. kokias padangas pirkti? Naujas, naudotas, žinomų gamintojų ar tiesiog pigias kiniškas? Nuomonių daug ir kiekvienas pardavėjas girs savo parduodamą produktą. Tačiau viena objektyviausių nuomonių yra pirkti pagal kišenę. Pakalbėjome su specialistais kurių sritis – padangos Kaunepadangos kaune. Jie teigė, kad žymiausių gamintojų brangiausios padangos yra tikrai geresnės už dėvėtas ar pigias naujas. Tačiau jos nėra tiek kartų geresnės, kiek kartų yra brangesnės. Tad jei norite maksimalaus saugumo rinkitės žymiausių gamintojų padangas. Tačiau, jei vis dėlto domina geriausias kainos kokybės santykis verta paieškoti tarpinio sprendimo.

Tokiu atveju geriau rinktis naudotas gero gamintojo padangas. Svarbu, kad jos nebūtų senesnės nei dešimties metų. Dažnai tenka girdėti, kad padangos greit keičia savybes ir jų guma sensta. Tačiau tai nėra visiška tiesa. Tiksliau tiesa, bet tai nevyksta taip greit. Nėra jokio oficialaus tyrimo, o patys gamintojai teigia, kad padangos eksploatavimo trukmė yra iki dešimties metų. Dėl to svarbu mokėti šifruoti padangos užrašus ir pagal juos nustatyti padangos amžių. Perkant dėvėtas visada lieka rizika nusipirkti padangas su gumbu (kurio nematysite kol padangos nepripūsite). Tačiau naujų pigių padangų guma iškart būna kietoka. Ir tokia guma savo gerų savybių su laiku prarasti negali, nes jų tiesiog neturi.

Jei svarstytume kur padangos Kaune pigiausios galima atsakyti, kad naujų padangų kainos visur daugmaž panašios. Gal mažesnės turgavietėse, bet ir tai dėl visiems aiškių priežasčių. Nemokami mokesčiai, jokių sąskaitų, jokių ir garantijų. Už tai gera kaina. Tiesiog gera kaina už riziką. Retas pardavėjas pats importuoja padangas, dėl to padangos Kaune beveik visur tokios pačios. Juk jos tiesiog perparduodamos. Nereikia būti naiviems ir galvoti, kad maža parduotuvėlė pati atsiveža padangas iš didžiųjų gamintojų esančių skirtingose šalyse. Tam reikalingas atskiras logistikos skyrius. Nesvarbu kokias padangas pasirinksite tai bet kokiu atveju bus geriau nei važinėti universaliomis ar paprastomis vasarinėmis padangomis.

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *