Pacientai džiaugiasi odontologinių paslaugų kokybe

Priekinių dantų protezavimas – labai atsakingas darbas

dantu protezavimasDantų protezavimas yra labai svarbi procedūra, atliekama odontologijos klinikoje. Neabejotinai sutiksite, kad estetiniu požiūriu itin svarbus priekinių dantų protezavimas. Kad viskas būtų atliekama sklandžiai, kad rezultatas nenuviltų, odontologai kimba į darbą, tačiau labai atidžiai, orientuodamiesi į kokybę.

Bet koks dantų protezavimas reikalauja dėmesio, profesionalumo. O priekiniai dantys – tie, kurie matomi geriausiai. Jeigu nėra danties kur nors gale, tai neatrodo tokia didelė problema. Visgi specialistai teigia, kad protezuoti reikėtų visais atvejais, mat tai ne tik estetinis klausimas. Patariama neapleisti burnos ertmės, kad ilgainiui neatsirastų daugiau bėdų. Tiesa, jeigu, pavyzdžiui, jums neseniai ištraukė dantį, būtina palaukti, kol ta vieta sugis. Kiek mėnesių? Šitai pasakys jūsų dantų gydytojas.

Paslaugomis domisi ir emigrantai

Lietuvoje odontologijos šaka stipriai išvystyta, gydytojai paprastai nuoširdūs. Jiems ne tik priekinių dantų protezavimas, bet ir kiti procesai pažįstami. Dirbama taip kokybiškai, kad net emigrantai, užuot rinkęsi odontologines paslaugas svetur, grįžta tvarkyti dantų į tėvynę. Įsivaizduokite: žmogus gyvena svečioje šalyje, kurioje ir atlyginimai didesni, ir galima daugiau sau leisti, bet prireikus taisyti dantis grįžta į Lietuvą. Tai skatina pasitikėti mūsiškiais odontologais.

Kartais pasigirsta kalbų, kad odontologinių paslaugų kainos didelės. Bet viską įvertinus nesunkiai suprantama, kad tai itin svarbi pagalba. Tad išraiška eurais nėra sugalvota „iš oro“. Apsilankius pas gydytoją tikimasi išspręsti negalavimą. Ir tai reikalauja ne šiaip patirties ar susikaupimo, o daug įvairių savybių, rūpestingumo. Tik tada, kai gydytojai nuoširdžiai bando padėti apsilankiusiems pacientams, odontologinės paslaugos iš tikro yra geros.

Žinoma, reikia paminėti, kad odontologija – ne tik pats gydymas, bet ir kita veikla. Ypač skrupulingai tenka planuoti. Pacientų nemažai, darbo valandos ribotos, kiekvienas atvejis individualus – visa tai reiškia, kad odontologas turi vadybos įgūdžių ir puikiai planuoja laiką.

Odontologams būdingos savybės

Kaip ką tik užsiminta, viena veikla susideda bent iš kelių dalių. Čia kalbame ne tik apie skirtingą gydymą, bet ir apie planavimą, apie pastangas suderinti kasdienio darbo „scenarijų“. Akivaizdu, kad vieną dieną nepavyks priimti šimto žmonių, tad tenka derinti laiką. O tai ne visada paprasta, mat procedūros toli gražu nevienodos.

Odontologams svarbu ne tik planuoti, bet ir būti mandagiems. Jeigu apsilankius klinikoje pasitinka piktas gydytojas, pacientui jau kažkaip nejauku.

Aišku, privalus, pats pagrindinis yra profesionalumo dėmuo. Jis reikalingas tiek plombuojant dantį, tiek implantuojant. Pacientai džiaugiasi tik profesionalių odontologinių paslaugų kokybe. Nes tik tokios paslaugos ir gali būti kokybiškos. O kai tema pakrypsta priekinių dantų protezavimo link, kokybiškumo kriterijus, rodos, tampa dar reikšmingesnis, mat šitai susiję su aukšto lygio estetika ir funkcionalumu. Priekinių dantų protezavimas pacientams labai aktualus. Jeigu trūksta priekinių dantų, norisi nedelsiant išspręsti bėdą. Malonu žinoti, kad šiuolaikinė odontologija – ypač efektyvi. Bet efektyvumas nebūtų vertas nė sudilusio skatiko, jeigu ne specialistai, pasižymintys puikiomis savybėmis.

Geras derinys – ne tik sporte

Komentuojant krepšinio ar kitos sporto šakos rungtynes mėgstama vartoti žodžių junginį „geras derinys“. Taip apibūdinamos pavykusios atakos. Visgi toks junginys tinkamas ir odontologijoje. Nesvarbu, ar suplanuotas priekinių dantų protezavimas, ar dantų balinimas, ar bet kokia kita procedūra, viskas turi būti nepriekaištingai suderinta – tiek vizito laikas, tiek pats gydymas.

Krypstant į meninę pusę galima teigti, jog esminis žodis – harmonija. O protezai, implantai irgi turi sąsajų su menu. Tiksliau tariant, su skrupulingumu, su stilingumu. Galbūt šnekant apie dantis iš karto ir nepagalvojama apie stilingumą, tačiau vos užsiminus apie priekinius dantis iš karto susimąstoma apie grožį. Būtent prireikus protezuoti priekinius dantis suskumbama. Žmogui maloniau, kai prasižiojus matomos ne tuščios ertmės, o dantys, kai nereikia vengti šypsotis, kai galima mėgautis norimu maistu.

Ne paslaptis, kad dantų tvarkingumas susijęs su socialiniais veiksniais. Kai viskas tvarkinga, tai pokalbiai nekelia streso. Nereikia galvoti, kad štai trūksta dantų, kad kas nors kreivai pažiūrės.

Jeigu priekinių dantų protezavimas aktualus, svarbu žinoti, kad profesionalūs gydytojai ir šiuolaikinė odontologija = pasiekiamas ir, aišku, geras rezultatas. Procesas orientuotas į sveikatą ir estetiką, o rezultatas ir yra sveikata bei estetika. Pacientai džiaugiasi odontologinių paslaugų kokybe. Nesunku suprasti, kodėl džiaugiasi.

 

 

You may also like...

1 Response

  1. Juozapas parašė:

    Aš dantų protezavimą atlikau ClinicDPC odontologijos klinikoje ir likau labai patenkinta ir džiaugiuosi specialistų atliktu darbu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *