Pabėgimo kambarys Vilniuje vis labiau populiarėjanti pramoga

pabegimo kambarysUžsienio vėjai kiek daugiau nei prieš metus į Lietuvą atpūtė naują būdą praleisti laiką. Visi norintieji yra kviečiami sudalyvauti pramogoje, kurios metu dalyviai yra uždaromi į patalpą, iš kurios reikia ištrūkti sprendžiant užduotis ir galvosūkius. Užpraeitų metų vasarą atidarytas pirmasis pabėgimo kambarys Vilniuje pritraukia vis daugiau susidomėjusių, todėl čia plačiau paaiškinsime, kokia tai pramoga ir kam labiausiai tinka.

Šiuo metu Lietuvoje yra apie 30 skirtingų pabėgimo kambarių, veikiančių įvairiuose šalies miestuose. Visi jie nėra identiška vienas kito kopija, todėl visi norintieji ras tai, kas labiausiai patiks ir tiks jų poreikiams.

Pavyzdžiui, tie, kurie nori labiau palavinti strateginį mąstymą, problemų sprendimą, turėtų rinktis kambarius, kuriuose svarbesnė logika, o ne aklas spėliojimas. Taip pat, mokykloje ir universitetuose nemėgę krikštynų neturėtų rinktis tokio kambario, kuriame gali atlikti nešvarias užduotis ir taip susipurvinti drabužius. Svarbu atsižvelgti ir į tai, ar komandos nariai bent kartą yra dalyvavę panašioje pramogoje. Jeigu taip, galbūt vertėtų rinktis sudėtingesnio lygmens pabėgimo kambarį ir taip įveiki didesnius iššūkius.

Dar vienas dalykas, kurį turėtumėte atsiminti – žaidimo dalyvių skaičius. Paprastai iš vieno kambario išsilaisvinti bando iki penkių žmonių. Jeigu dalyvaujate su didesne grupe, užsisakykite kelis kambarius ir lenktyniaukite – pamatysite, visi pajusite dar didesnį interesą kuo geriau ir greičiau atlikti užduotis ir nugalėti kitą komandą. Jeigu vis dėlto nuspręsite eiti į vieną kambarį su didesne žmonių grupe, atsiminkite, jog ne visi turės ką veikti, gali trūkti vietos ir tai gali sugadinti bent dalį geros nuotaikos.

Pabėgimo kambarys Vilniuje – nėra pati pigiausia pramoga. Už vieną kambarį sumokėsite apie 50 eurų. Šiuo atveju verta sekti akcijas ir specialius pasiūlymus, kurių paprastai netrūksta.

Taigi, jeigu jūs ir jūsų draugų kompanija trokštate naujų nuotykių ir įdomaus laiko praleidimo būdo – pabėgimo kambarys Vilniuje bus puiki idėja. Apsvarstykite, ar norite itin sudėtingo ir galvą pasukti verčiančio žaidimo, ar jums svarbesnė pati pramoga ir galimybė pasilinksminti. Nuspręskite, su kokio dydžio grupe dalyvausite ir pagal tai rinkitės kambario dydį arba kelis skirtingus kambarius.

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *