Neris – ne tik upė tekanti per Vilnių

baidaresVilniuje tekanti Neris ne tik paprasta upė, suteikianti miestui gaivos karštomis vasaromis. Tai kartu ir puiki vieta vilniečių ar sostinės svečių pramogų vieta, kuri vis dar nėra pilnai išnaudojama. Siūlome pasinaudoti esama padėtimi ir be jokių apkrovų pasinaudoti pramogomis Neryje, tai gali būti:

  • Plaukimas laivu
  • Baidarių nuoma

Plaukti laivu Nerimi siūloma tiems, kurie ieško prabangesnių, išskirtinių pramogų. Tai puikiai tinka pramogaujant šeimai, taip pat norint nustebinti savo antrąją pusę, verslo partnerį ar klientus. Laive galima užkandžiauti, mėgautis gėrimais ir grožėtis Vilniaus panorama, kuri atsiveria nuo Neries ir nuolat keičiasi, nes laivas plaukia iš anksto numatytu maršrutu.

Plaukdami laivu galite mėgautis ramybe mieste, stebėti kaip skuba žmonės ir džiaugtis, kad Jums nereikia niekur skubėti. Ypač gražūs vaizdai gali būti matomi temstant, kuomet įsijungia miesto šviesos, keičiasi gyvenimo tempas mieste.

Tuo tarpu imtis baidarės Vilnius kviečia tuos, kurie nori šiek tiek aktyvesnio poilsio. Vėlgi, matomi puikūs vaizdai, juntama įdomi patirtis, kurios neatstoja plaukimai Aukštaitijos ar Dzūkijos upėmis (šiomis plaukimai įdomūs ir patrauklus dėl kitų priežasčių). Baidarės Nerimi vasarą vis dažniau plaukia, tačiau iki šiol tai dar stebina praeivius, atkreipia jų dėmesį, tad, akivaizdu, ne visi žino apie tokią galimybę ir, tuo labiau, ne visi ją išmėginę.

Plaukti Nerimi nesunku, ji srauni, tačiau nepavojinga, nėra kliūčių, kurios plaukimą paverstų sunkiu išbandymu. Dėl šios priežasties tai puiki upė plaukiantiems su vaikais ar nusprendusiems vasaros darbo dienos dalį praleisti ne biure – įkalbinkite savo kolegas, viršininkus ir leiskitės į poros valandų trukmės avantiūrą Nerimi.

Išnaudoti Neries upės vandenį pramogoms dabar yra tikrai tinkamas laikas, todėl siūlome nedelsti ir pasitaikius progai rinktis plaukimą Nerimi – antra pagal dydį Lietuvos upe.

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *