Nepriekaištingas apatinis trikotažas

maudymosi kostiumeliaiGali atrodyti, jog kuriant profesionalų įvaizdį, svarbiausia iki spindėjimo nusiblizginti batus, išsilyginti marškinius ir pasipurkšti prabangiais kvepalais. Žinoma, tai tikrai didelę įtaką turinčios detalės, tačiau pradėti reikia dar nė neapsirengus. Apie ką kalbame? Šiame straipsnyje įrodysime, kodėl apatinis trikotažas yra toks svarbus ir ką reiktų žinoti apie jo rinkimąsi.

Blogai pasirinktas apatinis trikotažas gali sugriauti ir ilgiausias pastangas, kuriantis puikų įvaizdį. Jeigu pro jūsų šilkinę palaidinę švies oranžinės spalvos liemenėlė, nieko gero. Būtent todėl svarbu įsidėmėti kelias pagrindines taisykles, su kurių pagalba atrodysite puikiai nuo galvos iki kojų.

  • Įsigykite bazinių spalvų apatinį trikotažą. Jūsų lentynose tuojau pat privalo atsirasti juodos, baltos ir kūno spalvos liemenėlės ir kelnaitės. Tai lengviausiai derinamos, prie skirtingų įvaizdžių tinkančios apatinių poros. Juodus apatinius vilkėsite tiek po juodais, tiek po spalvotais drabužiais. Jie mažiausiai tepasi, todėl tarnaus ilgiausiai. Baltos liemenėlės bei kelnaitės bus nepamainomos šalia akinančiai baltų darbo palaidinių ir kelnių. Kūno spalvos apatinius dėvėsite su kiek peršviečiamais drabužiais.
  • Venkite detalių. Kasdien nešiojamas apatinis trikotažas turėtų būti kuo paprastesnis. Savo originalumą geriau pabrėžti padės maudymosi kostiumėliai vasarą. Tuo tarpu kiekvienai dienai rinkitės apatinius be raukinių ar nėrinių, taip pat venkite blizgučių. Žinoma, verta įsigyti bent kelias tokias liemenėles, tačiau jas naudosite miegamajame, o ne darbo susitikime.
  • Atkreipkite dėmesį į dydį ir formą. Niekas taip negadina nuotaikos, kaip spaudžianti ir nepatogi liemenėlė. Todėl rinkitės tik tai, kas tobulai tinka jūsų kūnui. Jei krūtinė maža, pravers liemenėlės su kaušeliais ir ne itin storomis petnešėlėmis. Didesnes krūtis turinčios moterys turėtų rinktis liemenėles su tvirtesnėmis petnešėlėmis. Taip pat, neįveržkite petnešėlių – jos neturi palikti žymių ant odos. Patikėkite, jeigu įsigysite savo kūnui tinkantį apatinį trikotažą, vos grįžusios namo, neskubėsite iš jo išsilaisvinti – jis bus pakankamai patogus ir malonus nešioti. Net ir po ilgos darbo ar paskaitų dienos.

Taigi, apatinis trikotažas yra itin svarbi jūsų profesionalaus įvaizdžio dalis. Įsigykite būtiniausias spalvas, siekite apsirūpinti kuo paprastesnio dizaino apatiniu trikotažu bei rinkitės tik sau puikiai tinkantį dydį ir formą. Taip atrodysite ir jausitės geriausiai.

You may also like...

1 Response

  1. Ruta parašė:

    Megstu pasteliniu spalvu maudymosi kostiumelius, dvieju daliu yra patys geriausi ir mylimiausi. Rekomenduoju visoms merginoms

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *