Naudingi patarimai jūsų būsto atnaujinimui

Ar jums pabodo gyventi apsikrovus galybe daiktų ir nejausti pilnatvės? O galbūt viskas paprasčiau ir tiesiog nebeturite vietos visiems daiktams sutalpinti? Pavasaris – puiki proga atsinaujinti ir pakeisti senus blogus įpročius. Todėl šiame straipsnyje pateiksime keturis būdus, kurie padės pereiti prie paprastesnio gyvenimo būdo ir padės kiekvienai jūsų gyvenimo sričiai.

  1. Susitvarkykite darbo stalą. Yra sakoma, jog tvarka ant stalo nulemia tvarką galvoje. Kai jūsų darbo erdvė švari, didesnė tikimybė, kad ir galvą aplankys skaidresnės mintys. Išmeskite nereikalingus sąsiuvinius, spausdintuvo sugadintus lapus ir kelis mėnesius nebeveikiančius rašiklius. Nustebsite, kiek daug vietos turite. Tam, kad darbo vieta būtų užbaigta, pakaks kompiuterio ir būtiniausių dokumentų. Pasilikdami tik būtiniausius daiktus užkirsite kelią veltėdžiavimui ir reikiamas užduotis atliksite daug greičiau ir kokybiškiau. Tad susitvarkykite savo darbo stalą ir kaipmat pasijausite tvarkingesnis – tiek kambaryje, tiek mintyse.
  2. Ištuštinkite spintą. Kada paskutinį kartą išmetėte bent vieną drabužį iš savo spintos? Esame tikri, kad joje slepiasi bent keletas seniai nebereikalingų daiktų. Galbūt jūsų spinta pripildyta seniai nebenešiojamų suknelių ar nutampytų megztinių? Tiesą sakant, to, ko gero, gerai nebežinote ir pati, todėl skirkite dieną spintos revizijai. Be gailesčio išmeskite drabužius, kurie nebetinka ir tuos, prie kurių neprisilietėte visą sezoną. Pasilikę tik tai, ką mėgstate labiausiai ir ką žinote, jog nešiosite kasdien, paliksite daugiau erdvės naujiems pirkiniams. Kitą kartą eidama į parduotuvę geriau žinosite, ko jums iš tikrųjų reikia ir išvengsite pirkinių, kurie tik užims vietą spintoje.
  3. Tai, kas jums yra šiukšlės, kitam gali būti labai vertingas daiktas. Būtent todėl surinkite viską, ko nusprendėte atsisakyti ir paaukokite labdarai ar atiduokite pažįstamiems, kuriems jų gali prireikti. Jums nebetinkantis sijonas džiugins jūsų geriausią draugę, nenaudojami baldai pravers tėvų sodo nameliui, o seniai perskaitytos knygos bus naudinga dovana miesto bibliotekai. Žinodami, jog jums nebereikalingas, bet vis tiek sentimentus keliantis daiktas nepus sąvartyne, o džiugins kitą žmogų, lengviau apsispręsite ir surinksite nemažą krūvą daiktų, kurie iškeliaus jau į kitus namus.
  4. Atnaujinkite savo vonios kambarį. Nustebtumėte, kokią didelę įtaką atnaujintas vonios kambario interjeras gali padaryti jūsų nuotaikai. Dušo sienelės ir kabinos (http://www.stiklodirbtuves.lt/gaminiai/duso-sieneles-ir-kabinos/) atnaujinimas gali iš esmės pakeisti visą vonios kambario interjerą, todėl jei šią namų erdvę atnaujinote labai seniai, pats metas tai padaryti jau dabar.

Taigi, tam, kad pasitiktumėte pavasarį šviežia galva ir naujomis idėjomis, skirkite laiko žiemos metu susikaupusių daiktų pašalinimui. Atsikratę to, kas nebereikalinga, paliksite pakankamai erdvės, kuri leis geriau organizuoti mintis ir darbą. Viskas prasideda nuo mažų dalykų, tad pradėkite tvarkytis jau šiandien.

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *