Namai ar nauji butai Vilniuje: kaip išsirinkti geriausią?

Vilnius yra miestas kuriame kiekvienais metais sudaroma daugiausia būsto pirkimo ir pardavimo sandorių. Kiekvienais metais vis daugiau žmonių nori įsigyti čia nekilnojamojo turto. Vieniems tai pirmasis turtas, o kiti ieško būdų, kaip investuoti į nekilnojamąjį turtą. Tačiau aišku viena, kad tiek individualūs namai tiek nauji butai Vilniuje yra populiarūs metai iš metų. Kada reikėtų rinktis naujos statybos, kada senos ir kaip žinoti, ar geriau gyventi bute, ar name?

Butų pasiūla Vilniuje

Vilniuje butų pasirinkimas yra labai didelis. Tai yra dažniausias sprendimas ieškant būsto sostinėje. Todėl jeigu norite gyventi bute arba įsigyti butą Vilniuje kaip investiciją, tikrai rasite iš ko rinktis. Čia gausu naujos statybos butų pasiūlymų, kurie vienas per kitą yra gražesni ir modernesni. Dažniausiai jie yra įrengiami pagal aukščiausius standartus, namuose įrengiamos išmanios saugumo sistemos, pagal pirkėjų pageidavimą gali būti išplanuojamas butas. Ir tai dar ne visis privalumai, kuriuos  suteikia nauji butai Vilniuje.

Individualių namų projektai

Individualius namus dažniausiai renkasi tie žmonės, kurie nori gyventi nepriklausomai nuo kaimynų. Jiems dažniausia norisi negirdėti už sienos įvairių garsų, todėl jie mieliau renkasi individualius namus. Vilniuje tokių pasiūlymų tikrai yra. Žinoma, nereikėtų tikėtis, kad rasite didžiulį erdvių nuosavą namą kažkur Vilniaus centre. Tad jeigu norite gyventi pačioje miesto širdyje, tikriausiai Jums labiau patiktų nauji butai Vilniuje.

O jeigu norite turėti daugiau privačios erdvės ir mėgautis nuosavu kiemu, tikėtina, kad greičiausiai rasite kažką, kas labiau nutolę nuo miesto širdies arba yra už miesto ribų.

Kainų skirtumai

Anksčiau buvo įprasta manyti, kad butas visuomet yra daug pigesnė alternatyva nei namas. Šiandien šis įsitikinimas turėtų keistis, nes labai platus įvairių projektų pasirinkimas jau ne visada leidžia tiksliai atsakyti, kuris sprendimas iš tiesų yra pigesnis. Jeigu norite gyventi miesto širdyje, greičiausiai butas bus šiek tiek pigesnis, nes namų čia beveik nėra. O jeigu ieškosite namo kažkur miesto pakraštyje ar prie pat jo ribos, labai gali būti, kad nedidelis, paprastas namas bus pigesnis pasirinkimas nei moderniai įrengtas butas miesto centre. Tad kaina visuomet priklauso nuo labai konkretaus pasiūlymo ir išankstinio nusistatymo dėl jų neturėtų būti.

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *