Mūsų pasirinkimui visada yra sprendimas

Mums norisi , kad renginio vedejas padėtu renginiui įgyvendinti pagrindinius tikslus ir uždavinius . Reikia manyti , kad renginio vedejas privalo įgyvendinti ir renginio patį poreikį . O kaip renginio vedėjas gali nupirkti didesnį dėmesį žmonių , kada renginys nėra maksimaliai paruoštas ir išpildytas , pagal renginio scenarijų ar patį planą .

Pripažinkime , kad kiekvienas norime , kad mūsų šventė būtų įsimintina , bet dažnai sunku prisitaikyti ne vien svečiams renginio , bet ir pačiam renginio vedėjui , kada atsiradus techininėms nesklandumams ar situacijoms duotose aplnkybėse būna slogu . Juk renginio vedejas rūpinasi renginio programa , bet ne klouno charakteriu liūdniems veidams , jeigu renginio amlua yra vienu ekipažu . Aišku , kad profesionalu parodyti  meistriškuma išjudinant susikausčiusius ar užadarus svečius vakarėliuose , bet laikas ir užduotis veda į kelio tikslą , bet ne iš kelio , kada paskiau sunku sugrįšti ir vairuoti link kulminacijos . Visi norime , kad renginiai , kurios dažniausiai sutinkame būtų nepakartojami savo išradingumu ir interaktyvumu , kuris padeda labiau suartėti ar skatina vienas kitą labiau pažinti . Dažnai vieni kaltina kitus , nes renginiai priklauso nuo renginio organizatoriu , vedėju , atlikėju , užsakovų ir t..t…. Tačiau reikia suprasti , kad visi esame atsakingi pradedant nuo mažiausių ir baigiant prie didžiausių renginio dalyvių , kurie rūpinasi savo pavesta pareiga.

Dažnai norime , kad mūsų renginiai būtų ne eiliniai ir suteikiantis kažko daugiau , nei patįs galime įsivaizduoti , bet turint tikslą  visuomet lengviau rasti atsakymus į poreikius . Renginiai , kurie skirti tik šventiniam laikotarpiui dažnai būna koncertinio tipo, kada stengiamasi labiau susitekti ties dalyviais , kurie labiau padėtu pakelti šventinę nuotaiką savo atlikimais ir išskirtiniais pasirodymais . O paprasti renginiai , kurie skirti ne šventiniems laikotarpiams dažniausiai būna su renginio vedėjo programa ir keletos renginio dalyvių pasirodymu , kurie padeda išlaikyti pačią nuotaiką . Kada šventiniai renginiai lieka nepakartojami mūsų skirtam laikui ? Kada patįs organizuojame žinodami , kokie dalyviai pateiks savo programas ir panašiai . Nes ne visada visi būna patenkinti organizatorių pasiūlymais , nes visi esame suinteresuoti ne tik sutaupyti , bet pasikviesti , tai ką labiausiai patįs pažįstame , kur daugiausiai galime įkainius reguliuoti , pagal savo poreikius . Mums rūpi , kad renginio vedejas ar koučingo specialistai padėtu išpildyti renginio tikslą ir temą , o labiausiai išpildyti pagrindinius poreikio uždavinius .

 

 

 

 

 

 

 

 

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *