Mokymasis vairuoti

Išmokti vairuoti ir valdyti transporto priemonę pripažinsime nėra lengva, tai nėra kažkas, ko išmokstama per vieną vakarą. Vien turint omenyje, kad kiekvienas automobilis yra skirtingas ir valdomas kitaip, nei kiti, prie kiekvienos transporto priemonės reikia priprasti. Skiriasi ne tik valdymas, bet ir prietaisai, jų išdėstymas, bei funkcijos. Būtent todėl ir nerekomenduojama visą laiką naudotis vos vienu automobiliu, rekomenduojama bent kas kažkokį laiko periodą pravažiuoti ir skirtingais automobiliais, jeigu yra galimybė. Taip ne tik pagerinsite savo įgūdžius, bet ir prisiminsite, kad kiekvienas automobilis yra kitoks. Tarkim, gal esate pripratę, kad Jūsų automobilyje langų valytuvai įsijungia nuspaudus svirtelę esančią kairėje vairo pusėje. Tačiau patekus už kito automobilio vairo galite pamatyti, kad ten tokios svirtelės visai nebus, arba ji bus kitoje vietoje, arba atliks visai kitą funkciją. Būtent dėl to ir yra sunku tapti geru vairuotoju.

Sprendžiami ket bilietai ko gero jau bus Jus informavę, kad mokytis vairuoti galite ir su šeimos nario pagalba, dar prieš lankydami vairavimo mokyklą. Tai reiškia, kad jeigu jau turite 17 metų ir jau esate išlaikę valstybinį teorijos egzaminą, tuomet Jūs visiškai pilnai galite dalyvauti eisme ir mokytis vairuoti, jeigu šalia Jūsų sėdi šeimos narys, turintis bent jau 5 metų vairuotojo stažą. Ši taisyklė galioja būtent B kategorijos transporto priemonėms. Deja, mokyti vairuoti tokiu būdu negali draugas, ar kitas asmuo, kuris nėra iš Jūsų šeimos. Tai gali daryti tik licenzijuotas vairavimo instruktorius arba šeimos narys atitinkantis minėtuosius reikalavimus.

Taigi, toks būdas yra labai puiki galimybė dar prieš keliaujant į valstybinį praktikos egzaminą, pasistemti šiokių tokių žinių ir įgauti bent jau pradines transporto priemonės valdymo žinias. Patikėkite, jeigu tik turite galimybę mokytis vairuoti su šeimos nario pagalba, nedvejodami ja pasinaudokite, net neįsivaizduojate, kaip Jums tai pravers keliaujant laikyti valstybinį vairavimo egzaminą. Pravers ne tik ten, bet ir prieš registruojantis pradėti vairavimo kursus specialioje mokykloje, todėl rekomenduojame naudotis šia galimybe jeigu tik yra proga.

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *