Mokykimės anglų kalbos

Visi žinome, kad anglų kalba yra pasaulinė kalba ir ją mokėti reikėtų visiems. Daugeliui mūsų kartas nuo karto tenka keliauti po užsienį verslo reikalais arba tiesiog turistauti. O, nemokant anglų kalbos, užsienyje yra ne tik sunku susikalbėti, bet ir susirasti gerą darbą.

Anglų kalba galima susikalbėti beveik visose pasaulio valstybėse, tad, jei vis dar nemokate šios kalbos, ar norite tiesiog patobulinti savo žinias – Jums pravers anglų kalbos kursai.

Pasinaudokite šiais puikiais patarimais ir Jūsų anglų kalbos žinios neužilgo taps geresnės:

  1. Anglų kalbos kursai – vieta, kur Jūs būsite puikiai išmokomas užsienio kalbos. Lankykite kiekvieną paskaitą, atidžiai viską kartokitės ir dar papildomai namuose studijuokite gramatiką, sakinių konstrukcijos taisykles, susipažinkite su tarties ir akcento subtilybėmis.
  2. Būkite dėmesingi ir atkreipkite dėmesį, pavyzdžiui, per televiziją, kaip kalba Anglijos piliečiai. Kaip jie reiškia savo mintis per kalbą? Kokias bendrąsias ir specifines frazes jie kartoja? Šalia turėkite užrašinę ar kompiuterį ir užsirašykite viską, ką išgirstate naujo.
  3. Kuo daugiau skaitykite knygų anglų kalbą. Nors iš pradžių galite daug ko nesuprasti, bet palaipsniui pajausite, kad pradedate suprasti bent jau esminius dalykus. Taip pat žiūrėkite televiziją anglų kalba: žinias, naujienas, pokalbių šou ir kita. Jei yra galimybė įsijunkite titrus. Iš pradžių savo gimtąja kalba, vėliau ta pačia anglų kalba. Tokiu būdu Jūs ne tik girdėsite, bet ir skaitysite, o tai padės greičiau išmokti kalbines subtilybes.
  4. Klausykitės radijo ir audio įrašų anglų kalba. Klausykitės tokių temų, kurios Jums patiems yra įdomios – taip bus lengviau įsisavinti kalbą. Vėliau pajausite, kad ir intonaciją imate geriau prisiminti.
  5. Jei tik įmanoma, susiraskite anglakalbių draugų. Susidraugaukite ir su anglų kalbos kursuose sutiktais žmonėmis ir kartu praktikuokitės, kalbėkitės. Kuo daugiau bendrausite, kalbėdami užsienio kalba – tuo greičiau išmoksite ją.

Nesijaudinkite, jei iškils sunkumų. Kalbai išmokti visada reikia laiko ir daug kantrybės. Žinokite, kad praktika daro stebuklus.

You may also like...

1 Response

  1. Magda parašė:

    Ačiū už įdomų straipsnį – informacija buvo labai naudinga. Gal galite parekomenduoti gerus anglų kalbos kursus Vilniuje? Šalia manęs yra šios dvi kalbų mokyklos: http://mokyti.lt/ bei https://www.ames.lt/vilnius. Gal teko bandyti nors vienus iš šių mokymų?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *