Maketavimas – dizainerio darbas

maketavimasKuomet norite užsakyti kokį nors spaudos gaminį, spaustuvėje Jūsų paprašys pateikti maketą. Deja, ne kiekvienas gali sukurti maketą, paruošti jį taip, kad jis tiktų spaudai. Tai – dizainerio darbas, kurį jis gali atlikti ne tik greičiau už Jus, bet ir kur kas geriau, lengviau priderindamas spalvas, formas ir viską paruošiant taip, kad atspausdintas variantas būtų idealus.

Atvirukų maketavimas labiausiai reikalingas prieš žiemos šventės. Tuomet dizaineriams tenka ieškoti daugybės snaigių, prisižiūrėti į eglutes, papuošimus ir viską, kas susiję su Kalėdomis bei Naujausiais metais. Tai normalu ir įprasta, nes šventėms dauguma žmonių ir įmonių susidomi unikalių, jų stilių atitinkančių atvirukų gamyba, o maketavimo darbus patiki profesionalams.

Geras maketas leis mėgautis aukštos kokybės atvirukais, nebus gėda juos dovanoti artimam žmogui, svarbiam klientui (VIP) ar verslo partneriui. Žinoma, priklausomai nuo planuojamo gavėjo turėtų skirtis ir stilius. Tai, kas tinka Jūsų artimam nebūtinai tiks menkai pažįstamam įmonės klientui ir atvirkščiai, artimam žmogui norisi dovanoti šiltą, jaukų atviruką, kuriame būtų ir šiokių tokių asmeninių svarbių detalių, tuo tarpu klientams atvirukai nors ir šilti, bet turi būti universalūs, nesileidžiant į smulkmenas, detales, kurios nėra iki galo žinomos, pvz., šeiminė padėtis.

Kiekviena atvirutė yra dovana, todėl vertėtų vengti ryškios, akį rėžiančios reklamos (jei kalbame apie įmonės dovanojamas atvirutes). Solidus įmonės pavadinimo paminėjimas ar logotipas yra viena, tačiau rėkiantis produkto pristatymas – tai pigi reklama, kurios atvirukuose neturėtų būti. Verčiau tiesiog pasveikinkite savo klientą, o jei jam įdomu, jis pats prisiminęs Jūsų įmonę pažiūrės, ką naujo siūlote. Norite suteikti kalėdinę nuolaidą? Užsiminkite apie tai ar prie atvirutės pridėkite atskirą reklaminę skrajutę – to užteks ir bus tikrai geriau nei reklamuotis atvirutėje.

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *