Langų reguliavimas prieš priežiūrą

langu reguliavimasJeigu norite, kad modernūs plastikiniai langai sėkmingai tarnautų ne vieną dešimtį metų, tokiu atveju rekomenduojame skirti jiems šiek tiek dėmesio. Žinoma, langai nėra labai lepūs ir nuolatos valyti arba tikrinti jų mechanizmo tikrai neteks, tačiau keli paprasti patarimai padės ilgesnį laiko tarpą nesikreipti į specialistus.

Ar langų reguliavimas yra būtinas?

Modernūs plastikiniai langai turi būti reguliuojami tuomet, kai lauke labai kinta oro sąlygos. Žinoma, toks reguliavimas nėra labai dažnas ar juolab būtinas, tačiau taip paprasčiausiai užsitikrinsite, kad pastarieji visada bus kokybiški ir tvarkingai darinėsis. Tiesa, jeigu langas labai ilgai naudojamas, tokiu atveju taip pat reikalingas mechanizmo keitimas. Siekiant kokybės – siūlome kreiptis į specialistus, kurie atliks kokybiškus darbus.

Laikui bėgant plastikiniai langai išsikraipo. Taip dažniausiai nutinka dideliems langams. Nuolatos juos darinėjant natūralu, kad mechanizmas nebe toks kokybiškas, kokio norima.

Kada reikia reguliuoti plastikinius langus?

Žinoma, jeigu viskas sėkmingai darinėjasi, tokiu atveju langų varstymas nėra reikalingas. Galimybe pasinaudoti rekomenduojame tokiu atveju, jeigu:

  1. Jeigu varsčia kliūva į staktą tokiu atveju, kuomet langas yra varstomas.
  2. Jeigu uždarius langą nejuntamas sandarumas ir oras patenka į vidų.

Žinoma, galbūt mažas langų tarpas vasaros metu ir nėra didelė problema, tačiau žiemos metu bus tikrai nemalonu justi šaltį namuose. Abejais atvejais langus galima sutvarkyti tokiu atveju, jeigu pakoreguosite apkaustų padėtį. Tiesa, kur kas geriau kreiptis į profesionalus, kurie sutvarkys problemą. Daugelis įmonių, kurios parduoda ir montuoja langus, suteikia ir nemokamos garantijos paslaugas, tad visos problemos jums bus išspręstos nemokamai.

Langai privalo stovėti tiesiai, sandariai užsidaryti ir neskleisti kokių nors nemalonių garsų.

Plastikinių langų priežiūra

Mediniai langai reikalauja kur kas daugiau priežiūros nei kad plastikiniai langai. Tiesa, jeigu matote, kad iškilo kokios nors problemos – skubiai jas spręskite. Paprasčiausiai nesusidorojus galite galutinai sugadinti langus, kurių remontavimas kainuos kur kas brangiau.

Pateikiame kelis patarimus, kurie gali padėti užsitikrinti, kad jūsų modernūs plastikiniai langai visada bus gražūs ir funkcionalūs.

  • Varsčios apkaustai gali būti tepami alyva tokiu atveju, jeigu langai cypia arba nemaloniai darinėjasi. Žinoma, kadangi egzistuoja labai daug skirtingų alyvos rūšių – rekomenduojame pasikonsultuoti su profesionalais, kurią geriausią pirkti ir kuri tikrai nesugadins jūsų langų.
  • Ant lango arba rankenos nerekomenduojame kabinti kokių nors daiktų. Tai gali iškraipyti langą ir sugadinti mechanizmą, kurio keitimas kainuos nemažas pinigų sumas.
  • Jeigu turimi modernūs plastikiniai langai yra baltos spalvos, tokiu atveju nuvalyti įsisenėjusias dėmes galima su paprasčiausia soda bei actu. Suvilgykite šiuos tirpalus kempinėlėje ir valykite. Svarbiausia, kad ši priemonė nesugadins langų dažų.
  • Su actu taip pat rekomenduojame valyti ir stiklą. Pastarasis puikiai blizgės.
  • Jeigu langai nėra sandarūs ir nežinote, kaip padaryti, kad oras pro juos mažiau patektų į vidų, tokiu atveju rekomenduojame įsigyti specialius varsčių lipdukus. Tiesa, tik tokiu atveju, jeigu nepavyks užsandarinti.

Plastikiniai langai – ne tik puiki namų puošmena, tačiau tuo pačiu ir praktiška galimybė sulaikyti šilumą namuose bei džiaugtis nuostabiu vaizdu sėdint kambaryje.

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *