Kur poilsiauti lietuvoje?

Lietuva, tai vieta kur galima rasti tikrai nuostabią gamtą ir išskirtinė ramybę joje. Ištrūkus iš miesto yra daug puikių vietų kur galime praleisti savo atostogas ar savaitgalį. Nėra būtinybės išvykti į kitą šalį ar prie Baltijos jūros vykti pailsėti. Lietuvoje yra beveik 3000 natūraliųjų ežerų, tad nesvarbu, kuriame šalies mieste gyvenate, turite išskirtinę progą pailsėti prie ežero!

Jeigu gyvenate Dzūkijos regione, geriausias pasirinkimas yra Metelių regioniniame parke, atvykti pailsėti prie Dusios ežero. Dusios ežeras yra vienas didžiausių ir švariausių ežerų visoje Lietuvoje. Taip pat, šis ežeras yra populiarus buriavimui, kur vyksta kasmetinės burlentininkų regatos. Vienas didžiausias regioniniame parke esantis Prelomciškės piliakalnis, kur senovėje stovėjus medinė pilis, kuri tarnavo žmonėms I-XII a. Šiuo metu čia atsiveria nuostabus vaizdas į Dzūkų jūrą – Dusią. Kita puiki vieta nuvykti yra 15 metrų aukščio Metelių apžvalgos bokštas. Esant jo viršuje atsiveria vaizdas į Metelio ir Dusios ežerus. Dar viena pramoga atsipūsti nuo miesto šurmulio yra pėsčiųjų pažintinis takas Bijotų-Širvinto miškais, kuriame pasivaikščiojimas užtrunka apie 1 val. 15 min. Vaikščiojantis šia atkarpa yra stebima labai gausi miškų įvairovė. Atvykus pailsėti prie šio ežero, tikrai nestigs veiklos.

Privačios poilsiavietės prie Dusios ežero siūlo pabūti ir įsikurti su palapinėmis, kur yra įrengta pavėsinės, žaidimų aikštelėmis kaip krepšinis ir tinklinis, WC. Puikus būdas atostogauti gamtoje, praleisti vakarą su šeima ar draugais visiškai vieniems, be jokių nepažįstamų žmonių. Poilsis prie Dusios ežero yra taip pat nuostabi vieta žvejams, labai daug poilsiautojų šį ežerą renkasi vien dėl šios priežasties.

Atvažiavus pirmą kartą pailsėti prie šio ežero, galime garantuoti, kad atvyksite ir dar. Atitrūkus nuo miesto poilsiautojai labai maloniai leidžia savo laiką nuostabioje gamtoje su savo šeima ar draugais, be jokios įtampos, maudydamiesi, žaisdami žaidimus, vakare maloniai šnekučiuodamiesi susėdę prie laužo, visiškai palikę rutiną bei įtemptą miesto ritmą.

Taigi, tikrai turime puikių vietų poilsiauti savoje šalyje. Šiose vietose galime rasti tikrai daug atostogaujančių užsieniečių, kurie pamėgę poilsį prie Dusios dėl puikios gamtos ir visiškos ramybės, tad tikrai neturėtumėme ir mes užmiršti tokių vietų esančių pas mus.

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *