Krūtis ir didina, ir mažina

Kuomet kalba pasisuka apie plastines operacijas, dažniausiai pirmi žodžiai ir mintys yra apie krūtų didinimą, tačiau plastikos chirurgai krūtis tiek didina, tiek ir mažina, viskas priklauso nuo to, koks žmogus ir su kokia problema praveria jo kabineto duris. O priežasčių ir problemų, dėl kurių kreipiamasi į plastikos chirurgą, yra begalė.

Maža krūtinė – estetinis defektas ir žema savivertė

Estetinis defektas – maža krūtinė – dažniausiai nekelia didesnių sveikatos sutrikimų, tačiau psichologiškai gali labai palaužti moterį. Tai ir mažesnis pasitikėjimas savimi, ir baimė rengtis taip, kaip norėtųsi, ir dar daug kitų negatyvių minčių, kurios tikri nepadeda jaustis gerai. Dėl tos priežasties gali tekti didinti krūtinę ar ją pakelti. Krūtų pakėlimas nėra jos dydžių pakeitimas, bet vien tik pakėlus vizualiai atrodo, jog krūtys yra didesnės. Kartais to pilnai pakanka, kad moteris taptų labiau savimi pasitikinti, pozityviau žvelgtų į gyvenimą ir jaustųsi užtikrintai.

Per didelė krūtinė ne tik nepuošia, bet ir apsunkina

Tuo tarpu gamtos pernelyg apdovanotos moterys ieško kaip sumažinti savo krūtinės dydį. Krūtų mažinimas atliekamas dažniau ne tiek dėl estetikos, kiek siekiant sumažinti naštą. Tai ir didesnis svoris nugaros raumenims, ir nuolatinis tempimas, kuris galiausiai sukelia skausmą. Ką jau kalbėti apie greitesnį nuovargį, po krūtimis nuolat prakaituojančia oda ir t. t. Problemų ne viena ir ne dvi, dėl ko krūtų mažinimas tampa vis paklausesnė ir daugiau moterų gelbėjančia išeitimi.

Kaip matote, plastikos chirurgai turi pjaustyti ir per mažu dydžiu, ir pernelyg didelėmis krūtimis besiskundžiančių moterų krūtinę. Dėka modernių technologijų ir nuolat tobulėjančių gydytojų specialistų, rezultatai pasiekiami labai geri, pjovimo žymių nelieka, o ir su šalutiniais efektais nesusiduriama, nekyla rizikos sveikatai.

Kreiptis į chirurgą jei kyla problemų su krūtimis ar jaučiate diskomfortą dėl jų dydžio tikrai vertinga, todėl nedelskite veltui, o verčiau padarykite tai jau dabar – kam delsti ir kentėti, jei viską galima neskausmingai atlikti jau artimiausiu metu. Žinoma, tam reikia pasiruošti, tačiau pirmos konsultacijos metu gydytojas išaiškins viską, kas gali būti svarbu Jums ruošiantis operacijai ir ryžtantis gultis po peiliu.

 

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *