Kraustymasis: saugiai ir lengvai gabename baldus

perkraustymo paslaugos

Greitu metu ketinate kraustytis? Jei taip, esate tarp daugelio tų, kurie nesibaimina kraustymosi ir mielai migruoja iš vienų namų į kitus, iš vienų miestų ar šalių į kitas suradę geresnę darbo vietą ar sutikę antrąją pusę. Daugelis anksčiau ar vėliau išsikrausto ir iš gimtojo lizdo – tėvų namų, tad kraustymasis yra visiškai normalus ir net sveikintinas reiškinys. Tačiau visai kas kita – pats procesas: sakydami, kad kraustytis malonus, apgaudinėjame tik patys save. Kraustymasis nuvargina, jis yra nuobodus, ilgas ir ne ypač malonus procesas. Taigi pateiksime kelis patarimus, kad persikraustymai ir baldų perkraustymai neatrodytų tokie varginantys.

Vienas iš svarbiausių etapų – baldų pervežimas

Paklausite, kodėl baldų pervežimas – svarbiausias etapas? Būtent todėl, kad baldai yra masyvūs, juos sunku gabenti, nepatogu nešti ir t. t. Jei turėtume vien tik paprastus daiktus, jokio vargo nebūtų – viskas sudedama į dėžes ir į naujus namus per kelis kartus pervežama lengvuoju automobiliu. O štai turint baldų reikia pagalvoti ir apie didesnį transportą, gali būti reikalingos ir perkraustymo paslaugos. Kaip ir kada vešite baldus, reikia suplanuoti iš anksto ir detaliai. Be to, dažnai ne visus baldus taip paprasta išnešti, kaip atrodė, nes gali būti per siauros durys (ypač jei pastaruoju metu jas teko keisti).

Jei įmanoma, vežkite išrinktus baldus

Kad transportuoti baldus būtų paprasčiau, tuos, kuriuos įmanoma, būtina išrinkti dalimis. Blogiausiu atveju – bent jau išimti lentynas, lentynėles, stalčius, kad būtų lengviau nešti ir baldai mažiau apsigadintų pervežant. Jei baldai sudėtingai išrenkami, geriau juos gabenkite neišrinktus, nes gali nepavykti jų surinkti. Viena šeima atviravo, kad po persikraustymo antikvarinės spintos nebepavyko surinkti. Beje, kalbant apie baldų dydį, iš būsto pirmi turėtų būti išgabenami patys didžiausi baldai ir daiktai. Šiuo atveju labai pravers perkraustymo paslaugos Vilniuje – kvalifikuota komanda baldus išneš ir pergabens kur kas sklandžiau, nei kad šiuos darbus atliktumėte patys. Išnešus pačius didžiausius ir sunkiausius baldus, liks kur kas daugiau vietos dėžms sudėti, be to, stambūs baldai neapribos judėjimo.

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *