Kokie siuntiniai dažniausiai siunčiami Anglijos emigrantams

Anglija – tai šalis, kurioje gyvena itin didelė dalis Lietuvos emigrantų. Įvairiais skaičiavimas nustatyta, jog šiuo metu Jungtinėje Karalystėje gali gyventi apie šimtą tūkstančių lietuvių emigrantų. Dauguma šių žmonių yra išvykę uždarbiauti, nes kaip žinia šioje šalyje atlyginimai bent porą kartų didesni nei Lietuvoje. Visgi nemaža dalis Anglijos lietuvių taip pat yra ir studentai, kurie šioje šalyje mokosi įvairiausių specialybių. Kad visi šie žmonės, gyvenantys už kelių tūkstančių kilometrų nuo gimtinės, turėtų galimybę paragauti Lietuviško maisto, gauti svarbių daiktų ar dovanų iš artimųjų, atsirado nemažai įmonių, kurios užsiiminėja siuntų pervežimu į Angliją. Siuntiniai į Angliją emigrantams yra būtini, nes tai itin pigus būdas atsisiųsti ką nors iš Lietuvos, tuo labiau tai būdas palaikyti bent šiokį tokį artimumą tarp šeimos ir draugų gyvenančių Lietuvoje.

londonas2

Kad ir kaip atrodytų keista, tačiau tarp dažniausiai į Angliją siunčiamų daiktų yra namų apyvokos ir buities prekės. Anglija tikrai negali skųstis buities technikos, baldų, elektronikos ar kitų daiktų deficitu prekybos centruose, tačiau lietuviai vis tiek ganėtinai dažnai juos siunčiasi iš Lietuvos. Šio reiškinio priežastimi galima įvardinti tai, jog lietuviai yra itin taupūs, todėl geriau ryžtasi atsisiųsti daiktą iš Lietuvos, kurį jau turi, nei pirkti visiškai naują Anglijoje. Žinant , jog siuntinių siuntimas į Angliją yra ganėtinai nebrangus, dažnai labiau apsimoka sumokėti siuntimo išlaidas nei įsigyti tą patį daiktą Anglijoje.

Itin dažnai siuntinių pervežimas į Angliją vykdomas, nes artimieji siunčia įvairias dovanas emigrantams. Neretai tarp siunčiamų dovanų būna greitai negendančio lietuviško maisto ar bet kokia kita tradicinė šventiškai supakuota dovana.

Turbūt visi žinome, jog maisto kokybė Jungtinėje Karalystėje nėra itin gera, dažnas maisto produktas būna daugybę kartų perdirbtas, nemaistingas arba tiesiog eilinis pusfabrikatis. Būtent todėl, ganėtinai dažnai artimiesiems dovanų siunčiama kokybiška vytinta lietuviška mėsa, kurios kokybe ir skoniu džiaugiasi kiekvienas gimtinės maisto išsiilgęs lietuvis.

Taip pat itin dažnai siunčiamos įvairios prekės komerciniais tikslais. Anglijoje gyvenantys lietuviai yra linkę naudotą elektroniką ar kitus daiktus pirkti Lietuvos skelbimų tinklapiuose ir juos parduoti Jungtinėje Karalystėje, todėl atradę nišinių prekių, kurios gimtinėje pigesnės, pardavinėja jas Anglijoje.

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *