Kokį laikrodį pasirinkti – kvarcinį ar mechaninį?

Dažniausiai šiuolaikiniai žmonės, ieškodami laikrodžio sau arba savo artimam žmogui, renkasi prabangesnį, gražesnį laikrodį nei prieš gerus trisdešimt metų. Taip yra todėl, kad šiais laikais laikrodžiai vyrams ir moterims tapo savotišku prabangos simboliu, tačiau ne tik. Laikrodis, kurį jūs nešiojate, taip pat nemažai pasako apie tai, ar gerai išmanote apie stilių, kitaip tariant, ar turite gerą skonį. Taigi, nieko keisto, kad pasirinkti laikrodį gali būti šiek tiek sunkoka, jeigu anksčiau niekuomet neturėjote prabangesnio laikrodžio.

Taigi, pradedant rinkti laikrodį vyrui arba moteriai, iš pradžių reikėtų pasidomėti, kuo skiriasi dviejų pagrindinių rūšių laikrodžiai – kvarciniai ir mechaniniai. Visų pirma, kvarciniai laikrodžiai yra akivaizdžiai pigesni, todėl daugelis žmonių mano, kad šie laikrodžiai yra kažkuo prastesni, tačiau dažniausiai šuo būna pakastas visai ne čia – paprasčiausiai, tokie laikrodžiai moterims yra kur kas pigesni pagaminti, tačiau atrodo ne ką prasčiau. Pagal šveicarišką tradiciją, patys geriausi laikrodžiai yra mechaniniai – jie suteikia daugiau prestižo, todėl nieko keisto, kad jau ne pirmą dešimtmetį verslininkai nešioja mechaninius, automatinius laikrodžius, kurie yra laikomi prestižo viršūne. Visgi, nors anksčiau tokie laikrodžiai buvo populiariausi vyrų tarpe, pastaruoju metu vis daugiau moterų nori įsigyti mechaninį laikrodį.

Apie tai sužinojo ir visi populiariausių laikrodžių gamintojai, todėl nieko keisto, kad jau atsirado ir mechaninių laikrodžių linija moterims. Šie laikrodžiai moterims kainuoja gana brangiai, tačiau jeigu jūs siekiate prestižo, tuomet toks laikrodukas tikrai jūsų nenuvils. Be abejo, reikėtų žinoti ir tai, kad mechaniniai laikrodžiai yra skirstomi į prisukamus ir automatinius. Pirmieji laikrodžiai vyrams ir moterims nesukelia jokių problemų, jų visai nereikia prižiūrėti. Tačiau, jeigu norite nusipirkti automatinį mechaninį laikrodį, tuomet turėkite omenyje, kad jam reikės ir specialios dėžutės, į kurią kartais šį laikrodį reikės įdėti – tai yra reikalinga tam, kad specialia technologija laikrodis galėtų būti iš naujo prisuktas.

Dabar daugybę puikių laikrodžių galite rasti ne tik specializuotose parduotuvėse, bet ir internete, todėl pasidomėkite šiandieninėmis akcijomis.

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *