Kodėl verta rinktis poliuretaną namų šiltinimui?

Kiekvieno savo būstą mylinčio namų šeimininko tikslas – tai užtikrinti sau bei šeimos nariams gražius, jaukius, šiltus namus. Šiluma – tai neatsiejama jaukumo dalis, kurios efektyvumą bei tolydumą galime užtikrinti tik tinkamu būsto apšiltinimu. Jei neskirsime pakankamai dėmesio šiltinimo darbams bei tinkamų šiltinimo medžiagų pasirinkimui, niekada neužtikrinsime namams taip trokštamos šilumos.

Tačiau pakanka pasidomėti įvairiausiais šiltinimo darbais bei siūlomomis medžiagomis ir jau netrukus iškyla keblus klausimas: kokia medžiaga labiausiai tiktų mano namams? Įvairiausių medžiagų pasirinkimas yra išties didelis, tad nepatyrusiam klientui pasimesti labai lengva. Bet nors medžiagų asortimentas yra kaip niekada platus, vis dažniau matome, kad nemažai žmonių naudoja putų poliuretaną. Už labai patrauklią kainą, vis daugiau ir daugiau žmonių nusprendžia apšiltinti savo namus su šia medžiaga. Tačiau kuom putų poliuretanas yra toks nuostabus? Kodėl verta rinktis poliuretaną namų šiltinimui?

Šiltinimas putų poliuretanu yra labai paprastas. Naudojant specialią purškimo įrangą poliuretanas yra užpurškiamas ant šiltinamo ploto. Šis naujoviškas apšiltinimo būdas parodo, kad poliuretanas gali apšiltinti tolimiausius, vos pasiekiamus namo plotus, kuriuos apšiltinti yra labai svarbu. Medžiagos universalumas leidžia ją naudoti sienų sandarinimo bei šiltinimo darbams. Termoplastinis poliuretanas – tai pati geriausia medžiaga, kuri yra plačiai naudojama net patiems sudėtingiausiems šiltinimo darbams, kai tikslumas yra nepaprastai svarbus. Medžiagos hidroizoliacinės savybės suteiks namui apsaugą nuo drėgmės. Poliuretano putos pasižymi savo lengvumu, o darbu atlikimui naudojamas labai mažas medžiagos sluoksnis. Poliuretano šiltinimo darbams reikia visai nedaug laiko, nes medžiaga stingsta žaibiškai greitai, o prieš pradedant darbus apšiltinamam paviršiui nereikia jokio specifinio paruošimo. Universalios, ekologiškos šiltinimo putos labai gerai apšiltina namus, todėl medžiagos populiarumas labai sparčiai auga.

Apšiltinimo medžiagų įmonė „Gamo“ skirsto poliuretaną į du tipus: atvirų ir uždarų porų poliuretanas. Atvirų porų poliuretaną naudokite naujos statybos namams, kuriems reikia tvirtumo, o medžiagos savybės dvigubai sumažins šildymo kainas. Ši medžiaga yra plačiai naudojama tiek vidiniam, tiek išoriniam namo šiltinimui. Gamyklose, fabrikuose bei kitokiuose komercinės paskirties pastatuose naudosime uždarų porų poliuretaną. Šios medžiagos svoris, kietumas, tvirtumas bei atsparumas – tai bruožai, specialiai pritaikyti metalo, betono konstrukcijoms. Gamo purškiamos putos pasižymi dar neregėtu universalumu. Norėdami sužinoti daugiau ir rasti tinkamiausią medžiagą savo namų apšiltinimui, visus svarbiausius patarimus galite rasti įmonės svetainėje www.gamo.lt.

 Gamo putų poliuretanas – tai viena geriausių šiltinimo medžiagų, tačiau tai nereiškia, kad ji tiks bet kokiems šiltinimo darbams. Šiltinimo medžiagos pasirinkimas labai priklauso nuo pastato konstrukcijos, statybinių medžiagų šilumos laidumo bei amžiaus. Kartais būstui pakanka visiškai paprasto, taupaus apšiltinimo, bet yra ir daugybė atvejų, kai šiltinimo medžiaga taip pat saugo būstą nuo neigiamo aplinkos poveikio ir užtikrina pastato konstrukcijų ilgaamžiškumą.

You may also like...

1 Response

  1. Romualdas parašė:

    Tai kad labai jau brangios Jūsų paslaugos, daugumai lietuvių tikrai visiškai neįkandamos. Geriau jau nusipirkti kokios nors Paroc ar ROCKWOOL akmens vatos ir apsišiltinti pačiam. Ir pinigų sutaupysi, ir efektas panašus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *