Kodėl verta naudoti argano aliejų

Argano aliejus

Savo gimtojoje šalyje Maroke, argano aliejus yra naudojamas netgi valgio metu – pašlakstant duoną arba naudojant kaip pagardą su makaronais ar kuskusu. Trumpiau tariant, marokiečiai šį aliejų pasitelkia bene visais gyvenimo atvejais. Tuo tarpu žvelgiant pasauliniu mastu, jis yra pelnęs puikų vardą dėl teigiamo poveikio širdžiai, bendrai sveikatai ir mūsų grožio puoselėjimui. Iš argano medžio duodamų vaisių išgaunamas auksinės spalvos aliejus gali kaipmat sušvelninti šiurkščią odą, o plaukams suteikti sveiką žvilgesį.

Galima pastebėti, kad nemažoje dalyje kosmetikos priemonių, naudojamų veidui, plaukams ir kūno odai, yra šio naudingo ingrediento. Jis labai puikiai dera su kitomis medžiagomis, todėl visiškai nenuostabu, kad jo panaudojimo galimybės didžiulės. Pavyzdžiui, argano aliejuje esančios tokios medžiagos kaip vitaminas E ir linolo rūgštis (omega-6 sočiosios rūgštys) turi labai teigimą poveikį mūsų odai. Reguliarus šio aliejaus naudojimas padeda drėkinti odą, kovoja su senėjimo ženklais ir taip pat atstato tinkamą plaukų būklę.

Šiandien šie natūralūs aliejai yra labai plačiai tyrinėjami visame pasaulyje. Kadangi jų teigiamas poveikis yra akivaizdus, būtina rasti kuo daugiau jo pritaikymo galimybių. Atliktų tyrimų duomenimis matyti, kad argano aliejus gerina širdies veiklą, o reguliarus aliejaus vartojimas mūsų kraujyje didina vitamino E kiekį. Be to, labai efektyviai mažina cholesterolio lygį.

Negalima pamiršti, kad argano aliejus taip pat padeda efektyvinti enzimų veiklą, tokiu būdu apsaugant nuo įvairių oksidacinių pažeidimų, galinčių lemti širdies ligas. Be abejo, šį aliejų reikėtų rinktis labai atsargiai. Būtina įsitikinti, kad jis yra 100 procentų grynas ir natūralus produktas. Kad ir kokiai paskirčiai naudosite argano aliejų, prieš įsigydami – pasidomėkite jo tiekėjais, o jei kyla papildomų klausimų, visuomet galite susisiekti ir pasikonsultuoti. Tuomet būsite tikri dėl kokybiško produkto, kuris suteiks jums norimus rezultatus.

Taigi, jei tikrai norite savo grožio priežiūrą paversti efektyvia ir sveika, o plaukus – gražiais ir žvilgančiais, pats metas išbandyti argano aliejų. Teigiamu poveikiu įsitikinsite akimirksniu. Viskas ką reikia padaryti, tai apsilankyti internete, pasirinkti parduotuvę ir jį užsisakyti.

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *