Kodėl RAVAK vonios – puikus pasirinkimas Jūsų namams

Jau nuo 1991 metų, unikaliais vonios kambario sprendimais klientus aptarnaujanti įmonė RAVAK džiugina klientus plačiu prekių asortimentu ir Lietuvoje. Rekomenduojame pasirinkti RAVAK vonias savo namams, su kuriomis galite susipažinti specializuotose santechnikos parduotuvėse!

Kuriant vonios sprendimų dizainus, RAVAK tikslas – pagaminti skoningus, estetiškus produktus, traktuojant gražios bei unikalios erdvės formavimą kaip meno formą. Originalūs gaminiai, be suvaržymų atspindintys autoriaus idėją, sukuria plačią, ypatingų gaminių įvairovę. Bendradarbiavimas su dizaino studijomis bei produktų išskirtinumas užtikrina įmonės sėkmę tarptautinėje rinkoje. Nesvarbu koks yra jūsų pasirinkimas: tradicinė stačiakampė vonia ar unikalių formų variantai –  su RAVAK visada rasite tai ko ieškote.

Beveik trisdešimties metų patirties, aukščiausios kokybės medžiagų ir pažangiausių technologijų dėka, RAVAK pasirūpina aukščiausia gaminių kokybe bei produktu, atitinkančių kiekvieno kliento poreikius. Graži ir praktiška vonia yra svarbiausias vonios objektas, tačiau kartais negalime įgyvendinti vizijos dėl vietos trūkumo. Kampinės bei asimetriškos vonios padeda sukurti daugiau erdvės ir sutalpinti viską ko reikia vonios kambaryje.

RAVAK kompetencijos bei didelio prekių pasirinkimo dėka, šios įmonės vonias sutinkame ir žymiose viešbučiuose visame pasaulyje. Aukšta produkto kokybė ir gamintojų lankstumas padeda rasti tinkamiausią vonios sprendimą bet kokioms aplinkybėms.

Savo naująsias vonias bei kitus santechnikos gaminius RAVAK išdidžiai pristato tarptautiniuose renginiuose bei mugėse. Statybos parodose „Mosbuild“ (Maskva) ir „ISH“ (Frankfurtas) dažnai išvystame unikalias RAVAK vonias bei patogius santechnikos sprendimus. Puikaus gaminių dizainas taip pat sulaukia dėmesio meno ir dizaino parodose. Net Prahos mados ir dizaino savaitėje „Designblok“ galite pamatyti puikias RAVAK vonias, papildančias itin gražius vonios kambario dizainus.

Unikalus vonios kambario dizainas – tai nėra paprasčiausias būdas išsiskirti. Gamindami modernių, nestandartinių gaminių seriją, RAVAK vonia visada bus praktiška, naudinga ir saugi. Kruopščiai, tinkamai pagamintos vonios sulaukia klientų meilės ir pasitikėjimo. Jei ieškote gamintojo, kuris pateisins jūsų lūkesčius, daugybėje šalių vertinamoms RAVAK vonioms taip pat suteikiama iki 10-ties metų garantija.

Neapsisprendusiems klientams RAVAK parenka patogiausius ir populiariausius gaminius atsižvelgiant į tuometines tendencijas. RAVAK tikslas yra orientuoti visus savo gaminius į klientus. Atsižvelgę į jų norus ir labiausiai patinkančius gaminius, ši Čekų įmonė sugeba sukurti itin gražius ir tarptautinėje rinkoje vertinamus produktus. Kiekvienas dizaineris pirmiausia pasirūpina maksimaliu gaminio praktiškumu ir funkcionalumu ir tik tada pereina prie kūrinio estetiškumo.

RAVAK bendradarbiavimas su Lietuvos santechnikos prekių parduotuvėmis bei kitais partneriais. Efektyvus vonių montavimas ir priežiūros nurodymai suteikia visas reikiamas galimybes išsirinkti ir įrengti tobulą RAVAK vonią jūsų vonios kambariui. Ilgametė gamybos patirtis, teigiami klientų atsiliepimai parodo, kad šios įmonės vonios visada atitinka visus funkcinius reikalavimus. Puikiai savo darbą išmanantys gamintojai užtikrina maksimalų RAVAK vonios funkcionalumą, tad belieka sukurti nuostabius, klientų lūkesčius atitinkančius dizainus.

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *