Kitoks dienos ritmas – kitokie sapnai

sapnuoti kraująTrumpa priešistorė: esu anksčiau jau rašęs, kaip pradėjau keltis anksčiau ir pradėjo keistis mano gyvenimas. Iš tiesų, nusprendžiau, kad nuo šiol kelsiuosi 6 valandą ryto. Kad tą pasiekčiau turėjau 2 valandas iki einant miegoti atsisakyti kompiuterio ir kitos elektronikos, kuri erzina akis ir gadina miego kokybę. Tuo pačiu pradėjau daugiau skaityti grožinės literatūros, pradėjau daugiau mokytis ir pasiekiau geresnių rezultatų. Be to, esu minėjęs, kad pasikeitė mano sapnai – jie pasidarė aiškesni ir lengviau suprantamesni, kiek logiškesni netgi, sakyčiau. O į sapnus pradėjau kreipti daugiau dėmesio. Net sapnininką dabar jau kas dieną atsiverčiu. Na o įdomiausias nutikimas buvo tas, kad pradėjau sapnuoti kraują. Tiesa, tik dvi naktis per dvi savaites, tačiau visgi – nėra labai įprastas sapnas.

                  Tas kraujas nebuvo nei baisus, nei žiaurus, nei dar kažkoks labai neigiamas. Vieną naktį esu sapnavęs, kaip griebiau parke lapus, tuomet jei aišku pavirto į popieriaus lapų krūvą, kurią aš turėjau perdėlioti (juk sapnuose nereikia tikėtis nuoseklumo?). Perdėliodamas tuos lapus susapnavau, jog staiga įsispjoviau ir labai pradėjau plūsti kraujas, tačiau tai truko tik kokią sekundę ir žaizda vėl užsitraukė.

                  Kitą kartą sapnavau, kai bėgioju per pievą (neseniai ir bėgioti pradėjau – iš tikrųjų, ne sapnuose). Bėgu bėgu aš pievos takeliu ir štai pro mane prazvimbia kiškis – tokiu nesveiku greičių, lyg koks formulės 1 bolidas. Bet tuo pačiu aš sugebu kažkaip sustabdyti vaizdą ir įžiūriu ant kiškio galinės kojos kraujo lašelį. Na atrodo nieko nuostabaus ar keisto, tačiau visgi nusprendžiu pasitikrinti sapnininką – sapnuoti kraują reiškia kažką, susijusio su sveikata. Aha… Na sveikata pastaruoju metu negaliu labai skųstis. Ji tik gerėja. Dieną esu žvalesnis, naktį geriau miegu, o kartais ir pabėgioti išeinu, juolab dar kai alkoholio kiekius išgeriamus drastiškai sumažinau! Galbūt tai reiškia, kad mano sveikata tik eina geryn? O gal man reiktų išsitirti kraują? Išties būtų įdomu pamatyti, kokie pokyčiai bus mano kraujyje pradėjus naują gyvenimo būdą. Ko gero, taip ir padarysiu. Kas dvi savaites stebėsiu kaip keičiasi mano kraujo sudėtis ir tada matysiu – darausi aš sveikesnis ar ne. Kūnu jaučiu, kad darausi, tačiau įdomu, ką pasakys tikras gydytojas.

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *