Kiekviena SMS paskola pasižymi skirtingomis palūkanomis

sms paskolaKiekviena SMS paskola pasižymi skirtingomis palūkanomis, o jos nustatomos atsižvelgiant į tai, kokiais kaštais kreditorius skolina pinigus. Palūkanos auga dėl to, jeigu kreditoriui tenka mokėti daugiau pinigų dėl kreditingumo vertinimo. Taip pat į kainą įskaičiuojamas ir paskolos administravimas. Gaila, bet kai kurie asmenys ima tokias paskolas, kurioms taikomos nemenkos palūkanos, nors būtų galima rinktis tas bendroves, kurios palūkanas nustato su daug mažesniu procentu. Tai reiškia, kad jeigu galvojate skolintis internetu, tai tiesiog skirkite nemažai laiko domėjimuisi kredito teikėjais, nes tikrai kiekvienas jų siūlo skirtingas skolinimosi galimybes. Nuo to juk priklausys kaip jums seksis tas skolas grąžinti.

Jokiu būdu nereikėtų dairytis į tuos kredito teikėjus, kurie skolina trumpam laikotarpiui už maksimalias leidžiamas palūkanas. Nors vartojimo kredito įstatymas ir nubrėžia ribą kokias palūkanas gali imti kredito teikėjai, vis tiek yra daug bendrovių, kurios skolina dar pigiau nei leidžiama riba. Daugiausiai pinigų sumokama tiems kredito teikėjams, kurie vis dar teikia trumpalaikes paskolas mėnesiui. Jie uždirba ir iš to, jog klientai neretai pratęsia kredito įmokas t.y. sumoka mokestį dėl to, kad galėtų vėliau grąžinti skolą. Blogiausia tai, kad tos sumos, kurios nustatomos pratęsimui, yra milžiniškos ir vartotojai nepaskaičiuoja, kad pridėdami kelis eurus jie galėtų sumokėti visą įmoką.

Ilgalaikes paskolas teikiantys kredito teikėjai siūlo mažesnę palūkanų normą, bet didžiausia privalumas yra tas, kad jie gali pasiūlyti paskolas su kelerių metų grąžinimo terminu. Jie siūlo ilgalaikes paskolas, kurias žmonės gali grąžinti per kelis metus. Kiekvienas klientas gali nusistatyti jam priimtina grąžinimo laikotarpį, todėl ir jums siūloma rinktis būtent tokius kredito teikėjus, nes vis dėlto – jiems grąžinti skolas būtų daug lengviau.

Kiekvienas asmuo, kuris ketina skolintis internetu, taip pat turėtų vertinti ir palūkanų normą, nes tai yra bene svarbiausias akcentas, kuris pabrėžia ar bus lengva grąžinti skolas ar ne. Kuo daugiau palūkanų mokėsite, tuo didesnę sumą grąžinsite. Juk nenorėtumėte per metus grąžinti dvigubai didesnę sumą nei skolinotės?

You may also like...

1 Response

  1. Marius parašė:

    Tai kad galima paskolą gauti kur kas paprasčiau – užtenka užeiti į puslapį https://www.altero.lt/lt ir užpildyti formą – po keletos minučių sistema pateiks sąrašą bendrovių, kurios gali suteikti Jums paskolą su visa pasiūlymo informacija, todėl itin greitai išsirinksi geriausią paskolos pasiūlymą. Tikrai labai patogu!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *