Karkasinis namas – geriausias pasirinkimas Lietuvoje

karkasinis namasLietuvių tautą galima drąsiai vadinti labai mylinčią aplinką, kurioje kuria savo namų židinį. Daugelis visą gyvenimą dirba tik tam, kad turėtų nuosavus namus, kuriuos gali palikti savo vaikams. Kitos tautybės asmenims atrodo kvaila, tačiau tautiečiai tokie. Pastatyti karkasinį namą šiuo metu yra paprasta kaip niekada, tad daugelis žmonių džiaugiasi galimybe greitai ir gana pigiai gauti nuosavą namą. Lietuvoje šio tipo namai populiarūs kaip niekada. Vos tik atsirado šio tipo namų galimybė – daugelis tautiečių džiaugiasi ja pasinaudoję.

Karkasinio namo privalumai

 • NEDIDELĖ KAINA. Nors daugelis lietuvių labai nori nuosavų namų, tačiau daugelis pripažįsta, kad finansinės galimybės neleidžia įgyvendinti šios svajonės. Galima pasidžiaugti, kad karkasiniai namai palyginus kainuoja tikrai nedideles pinigų sumas. Šiuo atveju viskas remiasi į tai su kuo lyginsite, o mes kalbame apie kito medinio namo pasistatymą.
 • GREITAS PASTATYMO TEMPAS. Jeigu norite kuo greičiau gyventi savo svajonių namuose – tokiu atveju samdykite specialistus, kurie pasiruošia visą laiką skirti tik Jums. Pats karkasinis namas palyginus pastatomas labai greitai. Daugelis žmonių vertina, kad jau po kelių mėnesių galima džiaugtis kokybiškais ir pilnai įrengtais namais.
 • ILGAS NAMO FUNKCIONAVIMO LAIKO TARPAS. Karkasiniai namai labai tvirti ir nereikia tikėti mitais, kad medis gana greitai deformuojami dėl netinkamų oro sąlygų. Tai nėra tiesa. Jis sėkmingai stovi šimtus metų, o jeigu skirsite dar bent kiek priežiūros – rezultatas pradžiugins.
 • ESTETIŠKAS PASIRINKIMAS. Pastatyti karkasiniai namai atrodo labai gražiai. Galima išlaikyti natūralumą ir tuo pačiu galima nudažyti norimomis spalvomis.
 • EKOLOGIŠKAS NAMAS. Jeigu Jums svarbi ekologija – tokiu atveju gamtą saugokite nusprendęs statyti karkasinį namą.
 • FUNKCIONALUS NAMAS. Šiame name puikiai tinka skirtinga įranga. Štai galimi labai įvairūs šildymo sprendimai, taip at įvertinkite ir atsinaujinančios energetikos galimybes.

Priklausomai nuo kiekvieno žmogaus poreikių – karkasinis namas gali būti statomas vienoks arba kitoks. Daugelis klysta teigdami, kad egzistuoja šablonas, kuriuo visada ir naudojamasi norint statyti šio tipo namą. Juk galimybės visada Jūsų, tad drąsiai rangovas pareikškite savo norus.

Karkasinių namų statytojai

Jeigu norite, kad namas Jums tarnautų ilgai ir sėkmingai – darbus reikia palikti savo srities profesionalams, kurie žino, kas ir kaip. Pastatyti karkasinį namą paprasta atrodo tik iš pirmo žvilgsnio. Tik žinant smulkmenas galima pasiekti geriausią rezultatą.

Profesionalų ieškoti rekomenduojame nusistačius kelis kriterijus:

 • Paslaugų kaina. Jau geriau mokėti kiek daugiau, tačiau gauti aukštesnės kokybės paslaugas. Nepamirškite to.
 • Atsiliepimai apie įmonę internete. Ne visais komentarais reikia tikėti, tačiau didžioji jų dalis padės susidaryti preliminarią nuomonę apie suteiktas paslaugas.
 • Atliktų darbų pavyzdžiai. Galima ne tik pasižiūrėti nuotraukas, tačiau taip pat ir gyvai apžiūrėti namus, kuriuos specialistai pastatė.
 • Naudojamos priemonės ir įranga. Ne visiems tai aktualu, kadangi ne visi supranta skirtumus. Jeigu bent kiek nusimanote statybose – tokiu atveju galite pasidomėti ir šiais aspektais.
 • Bendravimas. Jis nepastatys jums namo, tačiau kadangi norisi nuostabaus namo – net ir už jį atsakingi statybininkai privalo gražiai su jumis bendrauti.

Jeigu svajojate apie nuosavus namus – karkasiniai yra geriausias pasirinkimas. Svarbiausia, kad jie puikiai tinka Lietuvos klimatui, tad visus keturis metų laikus pragyvensite maloniai ir jaukiai.

You may also like...

1 Response

 1. Andrius parašė:

  Jau keletą metų gyvename karkasiniame name, ir, nors dauguma mus atkalbinėjo nuo karkasinio namo statybos, esame tikrai labai patenkinti. Labai teisingai pastebėta, jog mediniai namai tikrai tvirti – juk kiek anksčiau pastatytų medinių namų stovi iki šiol. Tad tam, kad namas tarnautų gerai, svarbiausia jį tinkamai apšiltinti. Mes asmeniškai savo namą apšiltinome naudodami mineralinę akmens vatą, kadangi ji yra nedegi, kas gyvenant mediniame name yra itin svarbu. Tad tiems, kas dvejoja, ar verta gyventi karkasiniame name, drąsiai rekomenduoju bandyti – geresnio varianto su tokiu kainos/kokybės santykiu tiesiog nerasite.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *