Kambarys – tai ne tik patalpa, kurioje gyvename

Pokerio kambariaiNors kambariai daugeliu atveju kelia asociaciją su buto ar namo patalpomis, kuriose gyvename ar šiaip leidžiame laiką, iš tiesų tai gali būti kur kas daugiau. Tarp kambarių įvardijami ir pokerio kambariai, terminas kambario temperatūra ir panašūs.

Pokerio kambariai yra vieta, kurioje galima žaisti pokerį, įprastai, internetu. Tai virtualiai sukurtas daiktas, programinė įranga, tad joje fiziškai būti nėra įmanoma, tačiau persikelti virtualiais būdais galima be didesnių problemų. Dažniausiai tereikia turėti interneto ryšį, būti įdiegus kompiuteryje specialią programą ir prisijungti prie savo pokerio sąskaitos.

Sąvoka pokerio kambariai atsirado ne šiaip, nes tai iš teisų primena kambarį, patalpą, kurioje susirenka tam tikras kiekis žmonių. Dėka virtualumo, vienas kambarys gali talpinti net ir keletą milijonų žaidėjų vienu metu (jei tik naudojamas pakankamai pajėgus interneto serveris bei tinklas).

Kambario temperatūra vėlgi nelabai ką bendro su kambario patalpa turi. Yra numatyta, kad tai apytiksliai 18-20 laipsnių pagal Celsijų, nors reali kambario temperatūra gali būti ir neigiama, ir gerokai virš 40 laipsnių karščio, priklausomai nuo daugybės įvairių aplinkybių. Visgi sutartas bendras apytikslis standartas, leidžiantis nenustatyti griežtų ribų, tačiau nurodyti rekomenduojamą laikymo, naudojimo ar kitą temperatūrą.

Tuo tarpu įprasta kambario reikšmė – patalpos, kurioje galima būti, gyventi, vonios kambaryje praustis, ar ką kito veikti – yra naudojama labai dažnai ir įvairiausiomis prasmėmis: socialinės gerovės palyginimui, vietos nusakymui ir kt.

Tiek pokerio kambariai, tiek kitų žodžių perkeltinės ar alternatyvios reikšmės gali sukelti šiokių tokių nesusipratimų, tačiau tiems žmonėms, kurie nuolat pildo savo žodyną, domisi aplinka, tai neturėti kelti jokių rūpesčių, o priešingai – tai padeda vaizdžiau palyginti, suteikti daugiau spalvų savo pasakojimams ar išpešti kitokios naudos, kurią suteikia turtingas žodynas.

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *