Kaip teisingai pasidaryti gelinį lakavimą pačiai?

Visos moteris nori, kad jų nagai atrodytų skoningai ir gražiai. Bet nusilakavus paprastu, tradicinių nagų laku jau po poros dienų gėda parodyti rankas, nes lakas jau praranda blizgesį ir pradeda trupėti. Tačiau kai atsirado ilgalaikis gelinis nagų lakas viskas apsisuko aukštyn kojomis. Dabar nagais galime džiaugtis daug ilgiau, nors ir kelias savaites. Dėl gelinio lakavimo atsirado mitas, kad moteris, pradėjusi lakuotis nagus tampa priklausoma nuo manikiūrininkės, tačiau tai visai nėra tiesa. Jei žinote, kaip tai padaryti, nusilakuoti nagus galite ir namuose, bet turite žinoti keletą svarbių smulkmenų.

Gelinis lakavimas namuose

Nepamirškite kad tai, kiek laiko džiaugsitės savo nulakuotais nagais gali priklausyti nuo to, kaip greitai auga jūsų nagai. Jeigu dažnai skubate ir neturite laiko, gelinis lakavimas – tai puiki išeitis greitai pasirūpinti savo nagais. Jis sustingsta iš karto, todėl netenka laukti kol lakas išdžius ir jaudintis, kad galite sugadinti nagus. Tačiau žinokite, kad gelinis lakas laikysis trumpiau, jeigu dirbate su pirštinėmis, cheminėmis medžiagomis, arba tiesiog dažnai prakaituoja jūsų rankos. Jei dažnai lakuosite nagus geliniu laku galite susilpninti savo nagus. Jei norite daryti nagus kitiems, taip pat galite įsigyti gelinio lakavimo rinkinį.

Prieš lakuojant nagus pirmiausia reikia suformuoti nago formą. Priemonės kurias naudoja manikiūrininkai yra daug patogesnės, patikimesnės ir kokybiškesnės negu parduodamos prekybos centre. Jeigu norite daryti kuo gražesnį lakavimą, patariame pataupyti ir nusipirkti padorų gelinio lakavimo rinkinį bei kitus manikiūrui skirtus įrankius. Su profesionaliomis priemonėmis užtikrinsite nagų sveikatą ir komfortą, o naudojant pigias priemones galite pažeisti nagą.

Padarius manikiūrą būtinai pašiauškite nagą švelnia dilde, bet ne per daug, kad nepažeisti gilesnio nago. Kiek vėliau per visą nago plokštelę patepkite sukibimą geriančios priemonės. Pats pirmas lakavimo žingsnis tai uždėti nagų lako pagrindą ir įkišti rankas į UV lempą. Ji per kelias akimirkas sustingdo nagų lako pagrindą, o jeigu nusipirkote brangesnį gelinio lakavimo rinkinį, tai galite nustatyti laikmatį. Po poros minučių dėkite antrą nagų lako sluoksnį ir kartokite procesą. Galiausiai užtepkite trečią, viršutinį nagų lako sluoksnį. Jeigu lipnaus gelio yra per daug, nuvalykite jį su šalinančiu skysčiu ir darbas baigtas. Prieš perkant priemones, kurių jums prireiks lakavimui, gerai apsvarstykite savo finansines galimybes bei skirkite kuo daugiau dėmesio UV lempai. Nors atrodo, kad visą procesą įtakoja daug smulkmenų, gera, kokybiška gelinio lakavimo lempa dažniausiai ir yra gero manikiūro priežastis. Visokiausių gelinio lakavimo rinkinių pasiūlymų galite rasti internete: galite pirkti naujus rinkinius iš parduotuvių arba pasikapstyti ir pasidairyti norimo rinkinio skelbimuose. Gelinio lakavimo rinkinių kainos dažniausiai tvyro nuo 30 iki 80 eurų.

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *